Çakallarla Dans 4 Full izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (6)
Belli Değil IMDB Puanı 1 Yorum 16,434 Görüntülenme

Çakallarla Dans 4 Full izle

()
2016 yılı yerli komedi filmi Çakallarla Dans 4 full izle filmi. Çakallarla Dans çok tuttu ve seri 4. filme kadar geldi.. Sıfır Sıkıntı'dan sonra bu filmin neler getireceği merak konusu. Ancak bir gerçek var ki bu dörtlüyü Türkiye baya sevdi!

Daha önce 3 filmi yapılmış, beğeni toplayarak izleyenleri kahkaha tufanına sokan Çakallarla Dans filmi, yeni filmi ile yine izleyenlere oldukça eğlenceli ve gülme garantili dakikalar yaşatmak istiyor. Çakallarla Dans 4 ismi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan yapım, 25 Kasım 2016 tarihinde vizyonda gösterilmeye başlanacak. Senaryosunu Ali Tanrıverdi ile Murat Şeker’in kaleme aldığı filmin, yönetmen koltuğunda serinin önceki filmlerinde de olduğu gibi yine Murat Şeker oturmaktadır. Filmin yapımcılığını Sugarwokz & TAFF yapım şirketi yapmıştır.

Çakallarla Dans 4 Sinema çekimi izle filminde, filmin baş karakterleri olan ve serinin sevilen isimlerinden Köfte Necmi, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet’ başlarından geçen olaylar yine konu edinilmiştir. Bu seferki filmde, bu dörtlü verdikleri hayat mücadelesinde ekonomik açıdan oldukça fazla bir şekilde yetersizlikler yaşamaktadır. Bu sebeple, bu 4 kafadarda aynı evde kalmaya kalkışmışlardır. Aynı evde yaşama kararı alan dörtlüyü bekleyen son derece zor bir süreç bulunduğunun farkına vardıklarında her şey farklı olacaktır. Günlerden bir gün, bu dörtlünün Berber Hüseyin abisi, karşılarına çılgınca ve çılgın olduğu kadarda oldukça cezb edici bir öneri çıkmıştır. Berber Hüseyin’in Almanya’da bulunan dayıoğlunun öldüğü zaman vasiyeti olarak bıraktığı ancak, neyi işaret ettiği bilinmeyen bir harita bulunmaktadır. Filmin kahramanları ise, bu haritaya gerçek bir hazine keşfi olarak kanaat getirmişlerdir. Bu sebeple, hazine umuduna tutuşarak Edirne’nin yolunu tutmuşlardır.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)