91.1 Full izle 1080p
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 2 Yorum 5,666 Görüntülenme

91.1 Full izle 1080p

91.1 Filmi biraz garip bir film. 91.1 üç farklı hayatın bir şekilde buluşmasını anlatıyor. Mustafa Haktanır'ın yönettiği filmin senaryosunu biz çok beğendik.

Aynı şehirde yaşamakta olan üç farklı kuşağın hikâyesi. Alper ve Soner yakın iki arkadaştır. Alper'in yıllardır birlikte olduğu Hazan'la birlikte aynı üniversitede öğrencidirler. Hazan sevgilisine deliler gibi aşıktır ama Alper ilişkilerinin yolunda gitmediğini düşünmektedir. Soner ise Alper'e ilişkisini kurtarması yönünde destek verir.
Aynı şehrin başka bir semtinde ise yirmili yaşlarını yaşayan üç arkadaş Hakan, Barkın ve Serhat şehre yakın olan körfezde tatil yapmayı planlarlar ama hiç paraları yoktur. Bunun içinde içlerinden Barkın ailesinden para çalacaktır. Hakanise babasının külüstür arabasını alacak ve tatile gideceklerdir. Bu şehirde yaşayan bir diğer kuşak ise, 12 yaşındaki Mutafa ve arkadaşı Emre’dir. Mustafa ve Emre’nin hayali özel bir radyoda yayın yapmaktır. Emre babası ile şehre gidip özel radyoların biriyle görüşürler, sadece Emre yayın yapabilecektir. Mustafa’nın üzüntüsünü gören babası bunun üzerine Mustafa’nın yakın çevreye yayın yapabileceği bir verici imal eder. Beklenmedik bir zamanda, bir noktada bu üç farklı hayat birbirine düğümlenir.

Mustafa Haktanır’ın ilk uzun metraj deneyimi olan film, Balıkesir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kaptanı Alper Şentürk’ün hayatından esinlenilmiş bir sosyal sorumluluk projesidir.

2016 Nisan ayında gösterime giren 91.1 üç farklı hikayenin komedi ve dram ekseninde buluşmasını anlatıyor. Mustafa Haktanır'ın yönettiği ve ünlü isimlerin de rol aldığı film gişede 2000 rakamını göremedi. Oyuncular arasında; İlker Ayrık, Derya Alabora, Sadi Celil Cengiz, Turgay Tanülkü gibi bir çok ünlü isim var. Ancak Komedi  Filmleri ve dram türünde çok etkili bir iş çıkmadığı kanaati var. Filmin IMDb puanı ise 6.9.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  91.1 Filmi biraz garip bir film.. Nisan ayında gösterime giren 91.1 üç farklı hikayenin komedi ve dram ekseninde buluşmasını anlatıyor. Mustafa Haktanır'ın yönettiği ve ünlü isimlerin de rol aldığı film gişede 2000 rakamını göremedi. Oyuncular arasında; İlker Ayrık, Derya Alabora, Sadi Celil Cengiz, Turgay Tanülkü gibi bir çok ünlü isim var. Ancak Komedi  Filmleri ve dram türünde çok etkili bir iş çıkmadığı kanaati var. Filmin IMDb puanı ise 6.9.

  91.1 izle filminde 3 farklı hikaye birleştiriliyor. Üç farklı kuşak da diyebiliriz. Üniversite kuşağı, çocukluk ve yetişkin dönemde yaşanan olaylar bir noktada birleştirilmiş. Alper, Soner ve Hazan üniversiteden arkadaş üçlü.. Alper ve Hazan sevgilidirler ve sorunları vardır. Soner ayrılık konusunda ikiliyi destekleyen roldedir. Aynı şehirde farklı bir yerde ise farklı üçlü vardır. Hakan, Barkın ve Serhat'ın derdi tatildir. Tatil için hırsızlığı dahi göze alırlar. Biri babasından arabayı diğeri annesinden cüzdanı yani parayı çalar ve tatil için yola çıkılır. Bu şehrin diğer kuşan ikilisi de Mustafa ve Emre'dir. Bu ikili 12 yaşındadır ve hayalleri radyoculuktur. İkili bunu o kadar isterki babaları duruma tepkisiz kalamaz ve yerel radyo ile görüşme sağlanır ve 91.1'de yayın başlar! Ancak tek sorun yayın için sadece Emre'yi istemeleri. Mustafa'nın babası oğlunun üzüntüsünü gidermek için çareler ararken bu üç yaşam bir noktada kesişir.

  Mustafa Haktanır’ın ilk uzun metraj deneyimi olan film, Balıkesir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kaptanı Alper Şentürk’ün hayatından esinlenilmiş bir sosyal sorumluluk projesidir. Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.

  Diğer Adları:

  91.1

  Yayın Tarihi:

  08 Nisan 2016

  Senaryo:

  Mustafa Haktanir

  Yorumlar (2)