Adalet Birliği – Genç Titanlar 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 2,865 Görüntülenme

Adalet Birliği – Genç Titanlar 2016 izle

2016 vizyon tarihli Adalet Birliği Genç Titanlara karşı filminde bilim kurgu alanında üretilmiş kahramanların yer aldığını görmekteyiz. Yönetmenliğini Sam Liu’nun yaptığı filmde: RosarioDawson, MattLanter , Jake T. Austin , JonBernthal ve Shemar Moore gibi oyuncular yer almaktadır. Seslendirme konusunda da bir başarının olduğu görülmektedir. Seçilen sesler, karakterler ile uyuşmaktadır. Bu nedenle herhangi bir tuhaflık meydana gelmez. İmdb puanı da 7 olan filmin içinde mitolojik birçok unsurun yer aldığı görülmektedir. Özellikle animasyon çizgilerinin otoritelerce beğenilmesi iyi olduğunu göstermektedir. Yapılan çizimlerin kahramanlara uyumlu olduğu böylece onaylanmış olmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2016 vizyon tarihli Adalet Birliği Genç Titanlara karşı filminde bilim kurgu alanında üretilmiş kahramanların yer aldığını görmekteyiz. Yönetmenliğini Sam Liu’nun yaptığı filmde: RosarioDawson, MattLanter , Jake T. Austin , JonBernthal ve Shemar Moore gibi oyuncular yer almaktadır. Seslendirme konusunda da bir başarının olduğu görülmektedir. Seçilen sesler, karakterler ile uyuşmaktadır. Bu nedenle herhangi bir tuhaflık meydana gelmez. İmdb puanı da 7 olan filmin içinde mitolojik birçok unsurun yer aldığı görülmektedir. Özellikle animasyon çizgilerinin otoritelerce beğenilmesi iyi olduğunu göstermektedir. Yapılan çizimlerin kahramanlara uyumlu olduğu böylece onaylanmış olmaktadır.

  Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı izle filminde bir yok olma mücadelesi yaşanmaktadır. Adalet Birliğinin kahramanları, titanlar tarafından yakalanmıştır. Batman, Süpermen ve diğer kahramanların artık kurtarıcı olmadıkları için titanlar büyük bir güce kavuşmuştur. Bu gücü kullanmak isteyen titanlar bütün hazırlıklarını yapmaya başlamışlardır. Kurtarıcısı olmayan dünyaya saldırıya geçerler. Ancak her ne kadar Batman, Süpermen gibi kahramanlar olmasa da Robin liderliğine bir acemiler ordusu toplanmıştır. İyiliksever bu acemiler, kahramanların yokluğunda titanlar ile savaşarak hem dünyayı hem de süper kahramanları kurtarmak için mücadele verirler. Bu mücadelenin başlamasıyla aksiyonda filmdeki yerini alır. Özellikle bilim kurgu birçok sahnenin çok daha kaliyeli olarak yaşatıldığı bir film olan Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı filmi sadece çocuklar için değildir. Herkesin izleyebileceği bir aksiyon filmidir. Filmin finalinde yapılan büyük mücadele ve görüntü kalitesi ise kaliteyi ortaya koymuştur.

  Animasyon Filmleri imkânlarının çok daha fazlasının kullanıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca şekiller ve karakterlerin sıralanışı da dikkat çekicidir. İyi ve kötülerin savaşı olarak değerlendirilen bir durumda acemiler, hem dünyayı hem de süper kahramanları kurtarmak için birçok fedakârlık yapmaktayken karşılarında oluşturulan mitolojik bir geçmişe sahip olan titanlardır. Bu yönüyle de geçmişe yapılan bir yolculuk da film içinde bulunmaktadır. Dünya’nın kötü insanların eline geçmesi sonucunda ne kadar kötü bir yer olabileceğini gösteren bir film olan Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı, aynı zamanda bilinçli bir fikri de barındırmaktadır.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Justice League vs. Teen Titans

  Yayın Tarihi:

  29 Mart 2016

  Senaryo:

  Bryan Q. Miller, Alan Burnett, Bryan Q. Miller, Gardner Fox, Bob Haney, Bruno Premiani

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?