Adam Mısın izle 2016 Tek Parça 1080p izle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (22)
Belli Değil IMDB Puanı 14 Yorum 66,965 Görüntülenme

Adam Mısın izle 2016 Tek Parça 1080p izle

2016 yapımı  yerli komedi filmi Adam mısın izle efsane film.. Televizyon dünyasının en çok takip edilen ve oldukça eğlenceli spor programı olan Beyaz Futbol ekibinin yorumcularının, oyuncu olarak yer aldığı Adam Mısın! isimli yapım, 18 Kasım 2016 günü vizyona giriyor. Emir Khalilzadeh’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde, Rasim Ozan Kütahyalı, Ertem Şener, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz ve Ahmet Çakar başrolleri paylaşmaktadır. Filmde ayrıca Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı’yı, Türkiye’de pop müziğin önemli isimlerinden olan Serdar Ortaç’ı ve oyuncu, yazar e radyo programcısı Ceyhun Yılmaz’ı da  beyaz perdede sinema severler göreceklerdir.

Beyazcam yani televizyon dünyasından beyaz perdeye yani sinema dünyasına adım attıkları görülen Beyaz Futbol ekibi,Adam Mısın full izle filminde, gerçek hayatta olduğu gibi Beyaz Futbol programını icra ediyorlar. Bir sponsor tarafından organize edilen bir tatil kazanan ekip, her birlikte bu tatile çıkıyorlar. Kafa dinleyip, geçirilen yoğun senenin stresini atmak isteyen ekibin başına, tatilde gelmeyen kalmıyor. Tatile çıkmadan önce planladıkları hiçbir şeyi yapamayan ekip, birbirinden eğlenceli ve macerası bol olan olaylar içerisinde kendilerinin buluyorlar. Filmde, özellikle Ahmet Çakar’ı birbirinden farklı rollerin içerisinde görecek olan izleyicileri kahkaha dolu dakikalar beklemektedir. Oldukça absürt olan Adam Mısın! filminde, oyuncular birbirinden farklı kılıklara girecekler. Filmin bir sahnesinde, Ahmet Çakar’ın Süper Mario, Sinan Engin’in Samuray, Ertem Şener’in sünnet çocuğu, Rasim Ozan Kütahyalının Vampir ve Abdülkerim Durmaz’ın Azrail kılığına girdiği film, seyircilere yüksek eğlence garantisi vermektedir.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. 1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (14)