Adı Yunus 2015 izle TRT Filmi izle
8.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.4 /10 (15)
Belli Değil IMDB Puanı 3 Yorum 25,985 Görüntülenme

Adı Yunus 2015 izle TRT Filmi izle

()
2015 yılı TRT yapımı film Adı: Yunus izle kaliteli bir dram filmidir. Ulucanlar Cezaevi'nde gardiyanlık yapan Yunus'un hikayesi.. Yönetmenliğini Okan Özbay'ın yaptığı filmde Kemal Uçar, Yıldırım Gücük, İrfan Kılınç, Sinan Pekinton, Engin Özsayın, İbrahim Sevinç gibi isimler yer almaktadır.

Adı Yunus Full izle filminin konusu cezaevinde geçmektedir. 40 yıl gardiyanlık yapan Yunus'un yaşadıklarını konu alan bir film.. Cezaevlerinde yaşananları konu almaktadır.. Hem gardiyanlar arasındaki çekişmeyi, hem gardiyan mahkum arasında yaşananları hem de mahkumlar arasında yaşananları konu alan bir film.. Görmediklerinizi size anlatmaya çalışacan kaliteli bir film. Cezaevi dramlarını bir çok hayat hikayesini tek bir filmde bulabilirsiniz. Adı: Yunus 2015 izle filmi geçer not aldı.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Adı: Yunus

    Yorumlar (3)