Anneler ve Kızları 1080p izle Türkçe Dublaj (2016)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4.8 IMDB Puanı 2,772 Görüntülenme

Anneler ve Kızları 1080p izle Türkçe Dublaj (2016)

Duygusal sahnelerin yoğunlukta olduğu ve anneler gününe özel olarak hazırlamış bir film olarak karşımıza çıkan Anneler ve Kızları 2016 yılının özellikle duygu yoğunluğu en üst düzeyde olan filmleri arasında en üst sıralarda yerini korumaktadır. Gerçekten de ağlamak isteyen özellikle anne ve kızların tercih edebilecekleri bir film olması dışında bakacak olursak bu yılın en geniş oyuncu kadrosuna sahip filmlerinden biri olması noktasında da son derece beyaz perde etrafında önemli bir yapıt olduğunu görüyoruz. Yine bu noktada sağlık çalışanı bir annenin kızıyla olan ilişkisini ve diğer annelerin kızlarıyla olan ilişkilerini kıyas boyutunda ele alan, aynı zamanda modern dünyadaki anne kız birlikteliklerini son derece sağlıklı şekilde işleyen Anneler ve Kızları 2016 izle filmin annelerin son derece kızları hakkında önemsemeleri gereken noktaları da ele alarak esasında belki de bir sosyal sorumluluk projesi tarzında mahiyet taşıdığını dahi söyleyebilmek mümkün. Yine bu noktada özellikle geniş oyuncu kitlesine de atıfta bulunmak elzem.

Anneler ve Kızları 2016 yapımının şüphesiz en elle tutulur yanı oyuncu kadrosu. Özellikle Sharon Stone gibi bir isimle beraber Christina Ricci, Courteney Cox, Selma Blair, Susan Sarandon gibi isimler öncülüğünde bir anne kız ilişkisi ne denli sağlıklı ve mantığa dayalı anlatabilecekse o derece iyi bir yapıt olan filmin yönetmen koltuğunda ise Paul Duddridge oturuyor. Amerikan tarzı bir film olması sebebiyle bu noktada çeşitli anne kız ilişkilerinde sapmalara sebep olduğu vurgulansa da farklı yorumlar özelinde baktığımız zaman filmin genelinin son derece iyi ve duygu yönü ağır basan bir özellikte olduğunu görebilmek mümkün.

IMDB oranının 6.2 olduğunu gördüğümüz filmin son derece önemli bir yanı ise anne kız ilişkilerinde olgunluğu gerçekten de izleyiciye yansıttığını görebiliyor olmamızdır. Dram filmleri arasında baktığımızda son derece önemli bir yere sahip olduğunu söyleyebileceğimiz filmin bununla beraber eleştiriler noktasında anne kız ilişkilerinin bu denli ileri düzeyde yaşanmasının günümüz dünyasında mümkün olmayacağı gibi farklı yorumları görüyor olsak da zaten filmin amacının esas ideal anne kız ilişkisini aktarmak olduğunu söylememiz gerekir.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mothers and Daughters

  Yayın Tarihi:

  06 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Paige Cameron, Paul Duddridge

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?