Aşk, Gurur ve Zombiler 2016 izle 1080p
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.8 IMDB Puanı 2,976 Görüntülenme

Aşk, Gurur ve Zombiler 2016 izle 1080p

2009 yılında yazılmış olan Aşk Gurur ve Zombiler kitabından uyarlanmış olan sinema filminin bu noktada İngiliz ve Amerikan ortak yapımı olması özellikle dikkat çekiyor. Son yıllarda bu ortaklıktan ortaya çıkmış bir çok film gibi bunun da fazlasıyla dikkat çektiği ve etkileyicilik konusunda iki farklı gücün ortak yapımı olması sebebiyle özellikle tercih edilen bir baş yapıt olduğunu söylemek mümkün.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2009 yılında yazılmış olan Aşk Gurur ve Zombiler kitabından uyarlanmış olan sinema filminin bu noktada İngiliz ve Amerikan ortak yapımı olması özellikle dikkat çekiyor. Son yıllarda bu ortaklıktan ortaya çıkmış bir çok film gibi bunun da fazlasıyla dikkat çektiği ve etkileyicilik konusunda iki farklı gücün ortak yapımı olması sebebiyle özellikle tercih edilen bir baş yapıt olduğunu söylemek mümkün. Şubat 2016 yılında ilk kez Amerika’da gösterime giren filmin 19. Yüzyıl İngiltere’sinde geçmesi noktasında tarih severlere de bir noktada hitap ettiği görülmektedir. Dönemin ülkesinin fazlasıyla büyük bir tehlike içerisinde olduğunu söyleyen konu da sadece avamların ya da halkın değil büyük soyluların da son derece derin bir zombi tehlikesi içerisinde olduğunu söyleyen aksiyon ve gerilim odaklı filmin fazlasıyla sürükleyici olduğunu söyleyebiliriz. Şiddet ve kan düzeyi fazlasıyla üst seviyede olan ve bir romandan uyarlanması noktasında da son derece etkileyiciliğe sahip olan filmin özellikle her yaştan genç veya yaşlı her izleyiciye ulaşıyor ve hitap ediyor olması son derece önemli.

  Oyuncu kadrosunun son derece geniş olduğunu söyleyebileceğimiz Aşk Gurur ve Zombiler izle 2016 serisinin özellikle Lily James, Sam Riley, Bella Heathcote, Douglas Booth ve Lena Headey gibi son derece önemli isimlerin yer alıyor olması son derece önemli. Aynı zamanda QC Entertainment stüdyolarında çekilmiş olması da görüntü kalitesi ile birlikte grafiklerin de son derece önemli bir sahipliğe sahip olduğunu noktasında vurgusunu yapmak gerekir. Aşk Gurur ve Zombiler 2016 yönetmenliğini Bur Steers’in yaptığı filmin İngiliz ve Amerikan ortak yapımı olması izleyici için başlıca etken diyebiliriz.

  Elbette tüm bunların yanı sıra Aşk Gurur ve Zombiler 2016 yılı yapımlı filmin son derece sert eleştirilere de maruz kaldığını söylemek mümkün. Özellikle romandan fazlasıyla uzak olduğunu ve bir uyarlamanın yanı sıra romanın sadece karakterlerinden faydalanan bir kurgu filmi olduğu vurgulanan filmin son derece aşırı kan ve vahşet içerdiği gibi yorumlarla da karşılaşılıyor. Yine bunun yanı sıra dönemin İngilteresinden uzak bir konu olduğu ve zombilerin son derece hayalperest olduğu gibi olumsuz eleştirilerde yapılmıştır. Korku filmleri kategorisine de giren bir film olmuştur.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Pride and Prejudice and Zombies

  Yayın Tarihi:

  05 Şubat 2016

  Senaryo:

  Burr Steers, Jane Austen, Seth Grahame-Smith

  Bütçe:

  $28.000.000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?