Bekar Yaşam Kılavuzu izle – How to Be Single 2016
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
6.1 IMDB Puanı 2,730 Görüntülenme

Bekar Yaşam Kılavuzu izle – How to Be Single 2016

Tüm dünyada belki de bekar erkeklerin en fazla merakla bekledikleri filmlerin başında gelen ve kendilerinden bir şeyler bulabilmek belki de kendi hayatları özelinde bilmedikleri ve öğrenmek istedikleri bir çok şeyi bulabilmek adına izledikleri filmlerden olan Bekar Yaşam Kılavuzu 2016 izle yılının en başta ve en gözde olan filmlerinden biri denebilir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tüm dünyada belki de bekar erkeklerin en fazla merakla bekledikleri filmlerin başında gelen ve kendilerinden bir şeyler bulabilmek belki de kendi hayatları özelinde bilmedikleri ve öğrenmek istedikleri bir çok şeyi bulabilmek adına izledikleri filmlerden olan Bekar Yaşam Kılavuzu 2016 izle yılının en başta ve en gözde olan filmlerinden biri denebilir. İnsanların belki de dünya genelinde en fazla bekar yaşam ile baş başa oldukları şehirlerin başında gelen New York’ta aşk ve ilişkiler üzerinde doğru adımlar atmayı bekleyen ya da atamayan bir grup gencin hayatı üzerine kurulu bir senaryoya sahip olan filmin özellikle tek gecelik ilişkiler noktasında fazlasıyla üzerinde durduklarını söylemek mümkün. Bu durumu kontrol altına almak isteyen ancak bir türlü başaramayan gençlerin durumlarından bir nebze pay çıkaran insanların baktığımız zaman karmaşık yaşam tarzlarından sıyrılarak bir nebze olsun daha düzenli bir hayat geçmek istediklerini görüyoruz. Kısaca artık serkeş bir hayattan kurtulmak adına farklı yollar deneyen ancak bir türlü başarılı olamayan bekar gençlerin yaşamlarını konu alan filmin bekar yaşamı kendilerine yol edinen gençlerin hayatlarını görebiliriz.

  Dakota Johnson, Rebel Wislon, Leslilee Mann gibi iismlerin başrollerini paylaştıkları Bekar Yaşam Kılavuzu Türkçe Dublaj izle 2016 yapımı filmler arasında baktığımız zaman özellikle yorumlarda en sıra dışı filmlerden biri olduğu yorumlarını görebiliriz. Çünkü bir çok gencin dünya üzerindeki farklı sorunlarını ele alan bekarlık noktasında çeşitli problemler yaşayan her gencin kız ya da erkek kendilerinden bir şeyler bulabildikleri filmde özellikle New York gibi dünya çapında en önde gelen şehirlerden birisinde konunun geçiyor olması ayrıca dikkat çekici ve ilgi anlamında fazlasıyla ilgiye maruz.

  Amerikan yapımı olmasıyla beraber 6.4 IMDB puanı ile de özellikle ayrı bir yeri olduğunu ve kabul edilebilir bir seviyede olduğunu görüyoruz. Ayrıca yine yalnızlığı yönetebilmek adına fazlasıyla etkileyici olan Bekar Yaşam Kılavuzu 2016 yılının en önde gelen yapıtlarından biri diyebiliriz. Yönetmenliğini Christian Ditter’ın üstlendiği filmin son derece gençler üzerine etkisi olduğu bir film olduğu gerçeğini yabana atmayız. Amerikan yapımı olması da ayrı bir kalite unsuru.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  How to Be Single

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2016

  Senaryo:

  Abby Kohn, Marc Silverstein, Dana Fox, Abby Kohn, Marc Silverstein, Liz Tuccillo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?