Bir Gün Bir Çocuk Full izle 2016
8.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.1 /10 (19)
8.2 IMDB Puanı 3 Yorum 28,201 Görüntülenme

Bir Gün Bir Çocuk Full izle 2016

2016 yerli dram filmleri arasında yer alan Bir Gün Bir Çocuk izle filmi IMDB'den 8.2 gibi yüksek bir puan almıştır. TRT için yapılan filmlerden biri olan Bir Gün Bir Çocuk'un yönetmenliğini Sinan Sertel'in yaptğı Mehmet Usta, Cemil Büyükdöğerli, Denizhan Akbaba, Veysi Aslan, Çağan Efe Ak gibi isimlerin rol aldığı film oldukça başarılı.

Bir Gün Bir Çocuk Full izle filminin konusuna bakacak olursak; kariyerinin zirvesinde olan pedagog Mete, başarılı ve zengin bir bireydir. Evli ve idealleri olan bir bilim adamı olarak doktora tezini tamamlamak ister. Ancak aile büyükleri çocuk baskısı yapar. Eşinin sevgisinden de mutlu olmamaya başlayan Mete kendini ücra bir köşeye atmak ister. Sevgi Evi adında bir tatil köyü tarzı ufak bir eve gider ve kafa dinlemek ister. Tek derdi doktora tezini bir an önce tamamlamaktır. Ancak köydeki çocukların hayatına girer ve onlarla ufak mutluluklar yaşamaya başlar. Onların hayallerini gerçekleştirerek çocukları mutlu eden Mete kendisinin de mutlu olduğunu fark eder. Gerçek mutluluğu çocuklarla yakalar. Bir Gün Bir Çocuk 2016 izle filmi oldukça güzel aile filmidir.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Birgün Bir Çocuk

  Yayın Tarihi:

  15 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Sinan Sertel

  Yorumlar (3)