Bir Sevda İşi izle TRT Filmleri 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 4,415 Görüntülenme

Bir Sevda İşi izle TRT Filmleri 2016

TRT Filmleri kuşağında bir komedi filmi daha.. Bir Sevda İşi 2016 yapımı film Özkan Çelik'in yönetmenliğinde Giresun'un Dereli ilçesinde çekildi.

Oyuncular arasında; Muhammed Cangören, Feyza Çıpa, Cem Zeynel Kılıç, Selim Erdoğan, Uğur Çavuşoğlu, Gürkan Korkmaz, Erçin Işık gibi isimler var. Bir Sevda İşi izle filmi güzel bir komedi filmi.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  TRT Filmleri kuşağında bir komedi filmi daha.. Bir Sevda İşi 2016 yapımı film Özkan Çelik'in yönetmenliğinde Giresun'un Dereli ilçesinde çekildi. Oyuncular arasında; Muhammed Cangören, Feyza Çıpa, Cem Zeynel Kılıç, Selim Erdoğan, Uğur Çavuşoğlu, Gürkan Korkmaz, Erçin Işık gibi isimler var. Bir Sevda İşi izle filmi güzel bir komedi filmi.

  Filmin konusu tipik bir belediye seçim kampanyasının komik yanları. Sevda işi bu diyerek yola çıkan Bedir ve Yasin'in belde halkını etkilemek için yaptıklarını konu alan bir film. Karadeniz bölgesi olması nedeniyle işler biraz daha komediye kaçıyor. Ufak bir beldede bir oyun ne kadar değerli olduğunu bilen Bedir ve Yasin olmadık işlere kalkışıyor. Yerli Komedi Filmleri arasında TRT Film kuşağı için yapılan önemli bir film diyebiliriz. Kaliteli filmleri her zaman olduğu gibi sitemizde izleyebilirsiniz.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.

  Yapım Şirketi:

  TRT

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?