Brahman Naman 2016 izle Türkçe Dublaj
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
5.6 IMDB Puanı 2,627 Görüntülenme

Brahman Naman 2016 izle Türkçe Dublaj

Bir gençlik filmi olması noktasında son derece derin bir izleyici kitlesine sahip olan filmin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Baktığımız zaman bu noktada filmin klasik bir Türk gençlik filmine benzetebileceğimiz Brahman Naman izle 2016 filminin özellikle bir Hint Amerikan ortak yapımı olması dikkat çekiyor. Son yıllarda Amr Kahan ile ortaya çıkan Bollywood yapımı filmlerin son derece öne çıktığını görüyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bir gençlik filmi olması noktasında son derece derin bir izleyici kitlesine sahip olan filmin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Baktığımız zaman bu noktada filmin klasik bir Türk gençlik filmine benzetebileceğimiz Brahman Naman izle 2016 filminin özellikle bir Hint Amerikan ortak yapımı olması dikkat çekiyor. Son yıllarda Amr Kahan ile ortaya çıkan Bollywood yapımı filmlerin son derece öne çıktığını görüyoruz. Bakacak olursak yine bu noktada Brahman Naman özellikle gençlik noktasında fazlasıyla önemli olduğunu söyleyebiliriz. Gençlik filmlerinin son dönemde farklı ülkelerden her türlü kitleye hitap etmesi noktasında önem sahibi olmasıyla beraber Hollywood ve Bollywood ortak yapımı olması noktasında son derece önem sahibidir denebilir.

  Brahman Naman 1080p izle yapımı filmin özellikle baktığımızda konu olarak iki farklı gençlik grubunun gerçekleşecek olan kolejler arası yarışma sebebiyle yarışmanın gerçekleşeceği bölgeyi birbirine katmaları noktasında bir senaryoya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yöetnemen koltuğunda son dönemlerde Amr Kahan ile yaptığı farklı çalışmalarla da adını duyuran Qaushiq Mukherjee’nin oturduğu filmin 2016 yılının Bollywood sektöründeki en önemli yapıtlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. IMDB puanlarına bakacak olursak 5.7 gibi olağan bir puan noktasında kabul edilebilir bir seviyede olduğunu görebiliriz. Bununla beraber hint filmleri arasında son dönemde Amr Kahan’ın almış olduğu öncülüğü de bir nebze yıktığını söyleyebiliriz. Başrollerini Anula Nevlekar, Ashok Mandanna, Shashank, Shataf Figar, Sunholina Sen’in yaptığı filmlerin özellikle yorumlarında gençlerin fazlasıyla beğenileri göze çarpıyor.

  Brahman Naman 2016 yapımlarının en önde gelen Hint-İngiliz filmlerinden olduğu söylenebilir ancak bu noktada bir eleştiri yapmak mümkün. Baktığımız zaman kolejler arası bir yarışma sırasında yarışma bölgesinde farklı işlere karışan öğrencilerin yaşamlarını ele alan filmin Türk aile yapısını ele alacak olursak aile ile izlenebilecek bir film olmadığı noktasında dikkat çekmek gerekir. Bununla beraber çoğu eleştirinin bu noktada sıralandığını söyleyebiliriz. Ayrıca yine filmin süresi konusunda da klasikleşmiş bir eleştiri mahiyetinde neredeyse her Hint filmi gibi süresinin fazla uzun olduğunu da söylemek mümkündür. Eleştirilerin daha fazla Türk aile yapısına uzak bir film olduğu konusunda sıralandığını son olarak üzerinde durulacak konulardan.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Brahman Naman

  Yayın Tarihi:

  24 Ocak 2016

  Senaryo:

  Naman Ramachandran

  Resimler

  "Brahman Naman 2016 izle Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?