Deadpool izle 2016 Türkçe Dublaj izle 1080p
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.1 IMDB Puanı 9,166 Görüntülenme

Deadpool izle 2016 Türkçe Dublaj izle 1080p

Fabian Nicieza ve RobLiefeld tarafından ilk olarak 1991 yılında New Mutants’ın 98. sayısında yaratılan bir karakter olan Deadpool, bu filmde adeta yeniden canlandırılmıştır. Bilindiği gibi ilk başlarda kötü bir karakteri olarak yaratılan Deadpool, anti-kahraman olarak dönüştürülmüştür. Deadpool filmi de bu karakterden uyarlanarak yapılmıştır. Fantastik film kavramına tam olarak uyduğunu söyleyebileceğimiz Deadpool 1080p izle için yönetmenlik koltuğuna Tim Miller geçmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Fabian Nicieza ve RobLiefeld tarafından ilk olarak 1991 yılında New Mutants’ın 98. sayısında yaratılan bir karakter olan Deadpool, bu filmde adeta yeniden canlandırılmıştır. Bilindiği gibi ilk başlarda kötü bir karakteri olarak yaratılan Deadpool, anti-kahraman olarak dönüştürülmüştür. Deadpool filmi de bu karakterden uyarlanarak yapılmıştır. Fantastik film kavramına tam olarak uyduğunu söyleyebileceğimiz Deadpool 1080p izle için yönetmenlik koltuğuna Tim Miller geçmiştir. Simon Kinberg tarafından senaryosu hazırlanmıştır. Uzun yıllar harcanan emek neticesinde 2016 yılının ikinci ayında gösterime giren film, Deadpool hayranları tarafından da olumlu olarak görülmüştür. Filmin uyarlamasının orijinaline benzer olması bu tepkinin olumlu olmasında da önemli bir katkıya sahiptir. Aksi halde filmin gerçekleşmeyeceğini bizzat RyanReynolds kendisi söylemiştir.

  Yıllardır bu filmi yapabilmek için çalışmalar yaptığı bilinen yapımcı RyanReynolds, başrol içinde kendisine şans tanımıştır. RyanReynolds ile birlikte Morena Baccarin, Ed Skrein gibi isimlerde filmde yer almıştır. Başrol oyuncusu Wade Wilson’un biricik aşkı olan Vanessa’yı canlandıran Morena Baccarin’in oyunculuğu yine üst düzeydedir. Filmin kötü karakteri olan Ajax’a hayat veren Ed Skrein, yine esrarengiz olmayı başarmıştır.

  Filmin özeti ise şu şekildedir: Başrol oyuncusu Wade Wilson, kansere yakalanmış bir hastadır. Artık hiçbir tedaviye cevap vermeyen bir vücuda sahiptir. Hayatta kalma ihtimali kalmadığını doktorlardan öğrenerek ölümü beklemektedir. Bu sırada Weapon X adlı bir programın varlığından haberdar olur. Bu program ile hayatta kalma şansı kazanacağına inanır. Ancak Weapon X adlı bu program filmin kötü karakteri olan Ajax tarafından yönetilmektedir. Bundan habersiz olan Wade Wilson, programa katılır. Ağır eziyetler yaşayan Wilson, yüzünü tamamen kaybeder. Artık tanınmaz bir yüze sahip olan Wilson, eski halini dönmek için AJax’ı aramaya başlar. Bu amaçla yaşanılan maceralarda bazen korku duvarları yıkılırken bazen de duygusal yön öne çıkmaktadır. Eğlenceli bir bilim kurgu filmi olarak gösterilen Deadpool Türkçe Dublaj izle, 58 milyon Dolarlık bir bütçe ile oluşturulmuştur. Filmin hasılatı ise 700 milyon doların üzerindedir. Türkçe seslendirmeleri ise Vipsaş’ta yapılmıştır. Wade Wilson’u Harun Can, Vanessa’yı Burcu Güneştutar seslendirmiştir.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Deadpool

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2016

  Senaryo:

  Rhett Reese, Paul Wernick, Fabian Nicieza, Rob Liefeld

  Ödüller:

  2 ödül & 10 Adaylık.

  Bütçe:

  $58.000.000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?