Extraction 2020 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 761 Görüntülenme

Extraction 2020 izle

2020 yapımı Netflix aksiyon filmi Extraction full hd olarak sitemizde. Altyazılı ve dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Filmin kadrosunda Chris Hemsworth, Bryon Lerum, Ryder Lerum var. Paraları asker Tyler Rake'ın verilen görevi yerine getirmesini konu alıyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yayın hizmetine gelen en son Netflix orijinal filmi. Çıkarma görür Tyler Rake (Chris Hemsworth), bir karaborsa paralı askeri, hapsedilmiş bir uluslararası suç lordunun kaçırılan oğlunu (Rudhraksh Jaiswal) kurtarmak için askere alındığında kariyerinin en ölümcül çıkarılmasına başlar.

  Orijinalleri vurulmuş ve kaçırılmış olsa da ve yayınladıkları çok miktarda içerik gülünç olsa da, Netflix'in Hollywood etkisinin kısıtlamaları ve müdahalesi olmadan saf film yapımcısı özgürlüğüne izin verdiğine şüphe yok, çünkü burada filmin 18 derecesini tam olarak kullanmasına izin veriliyor ve kurulum yüküne sahip değil veya bir franchise'a devam etmek. Hikaye anlatımında genel ve klişe olmasına rağmen, aksiyon ve dublör çalışması tanık olmak için mutlak bir patlama ve bunu beklediğimden bir adım öteye taşıyor.

  Filmin 2 saatlik çalışma süresi, orta bölümün etrafında bazı dolgu dizilerine sahip olabilir, ancak 1. ve 3. eylemler hızlı tempolu ve çılgınca, sizi duruma düşürüyor, film tam olarak ne istediğini biliyor ve onu sunmak için yola çıkıyor. Zamana karşı yarış ve ekstraksiyonun kendisinin sürekli doğaçlaması, filmin motivasyonları (buradaki kötü adam özellikle cansız) ve karakter arka hikayesini fırçalamasına rağmen, Tyler'ın yalnızca birkaç geri dönüşe ve esasen bir açıklama röportajına güvenmesiyle sürekli ilgi çekici bir izleme sağlar. koruduğu çocukla, böylece hikayesinden daha fazlasını öğreniyoruz.

  Bununla birlikte, bu temel önermenin izin verdiği şey, acımasız, iyi koreograflanmış ve yaratıcı eylemlerle doldurulmasıdır. Bu film, bu yılın en iyi set parçalarından birini, bir araba kovalamacasından bir bina saldırısına, bir kamyon kovalamacasına kadar uzanan olağanüstü tek seferlik 15 dakikalık bir sekansla sunuyor, mutlak kontrollü kaos. John Wick, The Raid vb. Hayranı olarak. koreografi üzerindeki etkilerini görmek harikaydı, kamera çalışması asla çok titrek ya da hızlı kesilmez, yani kemik çatırdayan ve iç organlarındaki her bıçak, yumruk, tekmeyi takip etmenin ve tanık olmanın kolay olduğu anlamına gelir. zafer. Çatışmalar kulağa harika geliyor ve yoğun, her zaman kanlı sonuçlarla, özellikle de final sekansıyla bitiyor.

  Hemsworth'u daha cesur, daha karanlık, Thor / MIB olmayan bir rolde görmek güzel ve burada daha kasvetli ve odaklanmış bir rolde sunuyor, ancak aynı zamanda bu filmin gideceği 80/90'ların aksiyon kahramanı atmosferinin bir kısmını da kanalize ediyor. Jaiswal, bu yaşam ya da ölüm durumuna atılan çocuk olarak burada da iyidir, asla sinir bozucu değildir ya da gerçekçi olmayan davranır (zaman zaman bu tür filmlerdeki çocuklarda durum böyledir). Randeep Hooda, çocuğun babası için çalışan biri olarak göz korkutucu bir ekran varlığına sahip ve David Harbour, karakterinin bölümü olay örgüsünü durdursa da coşkulu bir performans sergiliyor.

  Ekstraksiyon, beyninizi 2 saatliğine kapatmak için eğlenceli bir saattir ve aslında beklediğimden daha iyiydi. Aksiyon, bazı parlak pratik efektler ve koreografi ile kanlı, içgüdüsel ve çılgınca ve oyuncular iyi performanslar veriyor. Film, çeşitli klişelerden ve tür özelliklerinden ve karakter derinliği eksikliğinden muzdariptir, ancak dürüst olmak gerekirse, tamamen eğlence açısından bu işi yapar.

  Diğer Adları:

  Extraction

  Yayın Tarihi:

  24 Nisan 2020

  Senaryo:

  Joe Russo, Ande Parks, Anthony Russo

  Ödüller:

  4 ödül & 15 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?