Geçiş Noktası izle Crossing Point 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 3,321 Görüntülenme

Geçiş Noktası izle Crossing Point 2016 izle

Orijinal adı Cossing Point olan film Aksiyon Filmleri ve gerilim severler içindir. Hem senaryosunu yazan hem de yöneten Daniel Zirilli garantisiyle sunulmaktadır. Rudy Youngblood, LukeGoss ve Tom Sizemore gibi önemli isimlerin rol aldığı bir filmdir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Orijinal adı Cossing Point olan film Aksiyon Filmleri ve gerilim severler içindir. Hem senaryosunu yazan hem de yöneten Daniel Zirilli garantisiyle sunulmaktadır. Rudy Youngblood, LukeGoss ve Tom Sizemore gibi önemli isimlerin rol aldığı bir filmdir.

  Filmin konusu da gerilimin oldukça yükselebileceğini gösteren en ön önemli ayrıntıdır. Olivia ile Michael birbirlerini çok seven çifttir. Amerika’da yaşayan bu çift, tatil için güzel bir yer olan Baja’yagiderler. Her şey çok güzel ve romantik iken Olivia, uyuşturucu mafyası tarafından kaçırılır. Sevgilisini kurtarmak için çözümler üretmeye çalışan Michael, aşkı için mafya ile uzlaşma yoluna gider. Anlaşmaya göre mafyanın istediği ise gayet basittir: uyuşturucu bulunan çanta 12 saat içinde Amerika’da olmalıdır. Michael bu zor ve kanunsuz işi kabul eder. Aklında tek bir şey vardır. O da sevgilisini kurtarabilmektir. Bu nedenle bu görevi kabul eder. Çantayı alarak Amerika’ya olan yolculuğuna başlar. Bu yolculuk ile gerilimin başladığını söyleyebiliriz. Ancak Michael ve mafyanın fark etmediği bir başka durum daha vardır. Yerel bir polis, Michael’i takibine almıştır ve olayı çözmesi pek de uzak bir ihtimal değildir.Olivia’nın ölmemesi Michael’e bağlıdır. Michael ’in yaşadığı korku ve sıkıntılar güzel bir şekilde aktarılmıştır. Masum insanın yapmak zorunda olduğu kanunsuz iş ile değişen hayatı gözler önüne serilmiştir. Akıl ile kalp arasında kalan bir kişinin atacağı adımların ne şekilde olacağını ön görmeye çalışan bir film senaryosunun olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Kanuna aykırı bir işin aklın hiçe sayılarak yapılması aşkın gücünü ortaya koymak için yapılmıştır. Filmin sonunda ne olacağı meçhul iken kişinin bir anda kader kurbanı olma ihtimali ise her zaman seyirciyi ayakta tutan bir son olmuştur.

  İmdb puanı 4,9 olan Geçiş Noktası izle filmi anlatılan bu özette görüldüğü gibi temelde gerilim ve korkuya dayansa da romantizm de ilk başlarda daha fazla olmak kaydıyla mevcuttur. Sevdiği kadın için bir erkeğin neleri yapabileceği adeta gösterilmeye çalışılmıştır. Kaliteli senaryonun yanında iyi oyunculuğun da izleneceği bir film olarak öne çıkmaktadır. 3 Mayıs 2016’da vizyona giren Geçiş Noktası, ABD yapımı bir filmdir.
  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Crossing Point

  Yayın Tarihi:

  03 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Paul Dominic, Shawn Lock, Daniel Zirilli

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?