Gel sevişelim izle – Let’s Make Love filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 4,258 Görüntülenme

Gel sevişelim izle – Let’s Make Love filmi izle

Milyarder Jean-Marc Clement, Broadway dışı bir revüde hicvedileceğini öğrenir. Amanda'nın bir şarkının provasını yaptığını gördüğü tiyatroya gider ve yönetmen onun revüde oynamaya uygun bir aktör olduğunu düşünür. Amanda'yı daha çok görmek için rolü üstlenir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tamam, birçok insan bunun Monroe ile iyi bir film olmadığını düşünüyor - ondan hoşlanmıyorlar. Ama bence komik bir film.

  Mountand onlar sadece Monroe'nun oynadığı, onun gibi çok fazla korkusu olan erkekler mi, çünkü bu onun ilk Hollywood filmi. Arkadaş canlısı bir Fransız olduğu için birlikte iyi oynuyorlar. Filmde ona iyi bir oyuncu olmayı öğretiyor. Babası bir rahiptir.

  Bu önemli bir film, çünkü burada milyonerlerin düşmanı - "Beyler sarışını tercih eder" de Lorelei Lee'nin rakibi olmak onun yeni imajının bir parçası. Para gibi başka ideallere sahip olmak!!!

  Bu filmde Monroe'nun oynadığı ilk sahne çok ünlü ve çok hoş - burada şarkı söylüyor: "Kalbim babama ait" (Bunun onun özel bakış açısıyla hiçbir ilgisi yoktu... Sanırım ama bu başka bir tema. )

  Güzel bir Monroe ile ilginç bir Film - bir e-sinema filmi.

  Diğer Adları:

  Let's Make Love

  Yayın Tarihi:

  08 Sep 1960

  Senaryo:

  Norman Krasna, Hal Kanter, Arthur Miller

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. 6 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?