Geniş Aile 2 izle Geniş Aile 2 Her Türlü Full izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (8)
Belli Değil IMDB Puanı 1 Yorum 14,983 Görüntülenme

Geniş Aile 2 izle Geniş Aile 2 Her Türlü Full izle

2016 yapımı komedi filmi Geniş Aile 2 full izle bir seri filmi.. Televizyon dizisinden beyaz perdeye geçen Geniş Aile 2: Her türlü filmi komedi türünde kaliteli yapımlar arasında.. Geniş Aile hakkında bilgilere bakalım.

Televizyonda yayın hayatına başlayan ve başrol oyuncusu olan Ufuk Özkan’ın hayat verdiği Cevahir karakterinin işgüzarlıklarını ve kovalamacalarını konu alan Geniş Aile dizisi, televizyon yayın hayatına son verdikten sonra, 2015 yılında sinema filmi ile tekrardan sevenleri ile buluşmuştu. 4.11.2016 tarihinde, Geniş Aile 2: Her Türlü ismi ile yine sevenleri ile buluşacak olan filmde, seyircileri eğlence dolu dakikalar beklemektedir. Cevahir’in macera dolu işgüzarlıkları, bu filmde de yine hız kesmeden devam ediyor. Cevahir’in kardeşi Zekai, kumarhanelerdeki rulet masaları için bir adet saat düzeneği tasarlamıştır. Bunu duyan Cevahir de, bu düzeneği kısa yoldan ve çabucak zengin olmak için kullanmaya karar vermiştir. Düzenek ile birlikte, Paçacı isimli kumarhane patronunun mekânına giderler. Ancak, düzenek tam olarak hazır olmadığı için Cevahir ve ekibi para kazanamadığı gibi, düzenek ile ilgili hiçbir bilgisi olmayan kişiler para kazanmıştır. Bu durumdan dolayı, oldukça yüksek bir miktarda para kaybeden Paçacı, Cevahir’in sevgilisi Pırıl’ı rehin almıştır. Cevahir, Paçacı’nın kaybettiği parayı getiremezlerse, Pırıl ölecektir. Bunun için Kıbrıs’a yolculuk eden kahramanlar, düzenek sayesinde ihtiyaç duyulan parayı kısa sürede kazanmıştır. Ancak, dar bir zamanda da kaybetmişlerdir. Ekibin, Pırıl’ı kurtarmak için yalnızca 4 saati vardır.

Geniş Aile 2 Her türlü izle: Her Türlü filminin oyuncu kadrosunda bulunanlar ise; Ufuk Özkan(Cevahir), Fırat Tanış(Bilal), Bülent Çolak(Ulvi), Ahmet Sarsılmaz(Müfit), Şinasi Yurtsever(Paçacı), Özge Ulusoy(Şebnem), Gizem Akman(Pırıl) ve Bora Akkaş(Zekai)’tır.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. 1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)