Greener Grass 2019 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 490 Görüntülenme

Greener Grass 2019 İzle

Yetişkinlerin zaten düz olan dişlerine diş teli taktığı kimi çocukların birden bire golden retreiver köpeklere dönüştüğü ve orta sınıf Amerikan aileleri arasında ki kibarlık ve gösteriş yarışının ekstrem düzeylere varıp uçsuz bucaksız yerlere geldiği bu sürrealist ve gerçek anlamda renkli filmde konumuz film hem yazarları, yönetmenleri ve baş rolleri olan Jill (Jocelyn Deboer) ve Lisa (Dawn Luebbe)nin bu çarpık toplumda ki hayatlarını anlatıyor.

Herkesin golf arabası sürdüğü bir dünyada bu durmak bilmeyen kibarlık ve gösteriş yarışıyla yanıp tutuşan Lisa, Jill'in hayatını sistematik olarak yavaş yavaş pasif aktif bir savaşla ele geçirmeye başlıyor ve bu yoldaki ilk adımı ise yeni doğan bebeğini Jill'in kendi rızasıyla ona vermesi tetikliyor. Çocuğunun eksikliğini günden güne daha ağır hisseden Jill hatasını anladığında iş işten geçmiş oluyor ve her adımda hayatı bir katman daha kötüye gidiyor.

Güzel ve beklenmedik bir senaryo, akıllıca yapılmış şakalar ve absürt bir dünya ile bu film hem bize eğlenceli bir seyir keyfi verip hem de yaşadığımız dünyayı sorgulamamıza neden oluyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Greener Grass

  Yayın Tarihi:

  18 Ekim 2019

  Senaryo:

  Jocelyn DeBoer, Dawn Luebbe

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?