Emanet Sinema Çekimi izle

Emanet Sinema Çekimi izle etiketine ait haberler listeleniyor.

Emanet Filmi Vizyona Girdi!

12 Ağu 2016
2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Yerli Filmler
admin

Emanet Filmi çok büyük ses getirecek.. IMDb puanı 7.5 olan film vizyona girdi. Emanet 2016 izle filmi tam bir aksiyon filmi. Aksiyon – Suç severler için kaçınılmaz harika bir Polisiye film. Başrollerde; Tayanç AYAYDIN, Turgay AYDIN, Elena VİUNOVA, Koray ŞAHİNBAŞ, Çağla Naz KARGI, Kadir ÖZDAL yer alıyor.

Mirza (Tayanç AYAYDIN), bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışır. Sitede işlenen bir cinayetin tek görgü tanığı küçük kızdır. Mafya’nın, cinayetin tek görgü tanığı olan küçük kızı kaçırmasıyla Mirza Mafya ile soluksuz nefes kesen mücadeleye başlar. Polis ve Mafya, Mirza’yı her ne kadar ciddiyeye almasa da Mirza zamanla Mafya’nın içine sızarak Mafya’yı çökertirken olaylar gelişir. Mirza’nın, Mafya’yı çökertmesiyle beraber çözülen düğümler sonrası aslında herkesin göründüğü gibi olmadığını anlayan, olayların çarpıklığıyla beraber şaşkınlığını gizleyemeyen Mirza’nın bu durum karşısında ne yapacağı merak konusu..

2016 yılının iddialı Aksiyon Filmleri Polisiye filmlerinden biri olan “Emanet” siz sinema severlerin beğenisine sunulmak üzere Beyazperde’ye taşınıyor. Tayanç AYAYDIN, Turgay AYDIN gibi; Aksiyon, Polisiye – Suç sahnelerinin vazgeçilmez, başarılı, iddialı oyuncularından biri olmaları filmin de ne kadar iddialı olduğunu bir anlamda siz sinema severlere gösteriyor. Tayanç AYAYDIN, Aksiyon sahnelerinde izleyicinin aradığı o muntazan pozitif enerjiyi ve rolün hakkını izleyiciyle bağdaştırabilen başarılı bir oyuncu. Tayanç AYAYDIN ve İbrahim ÇELİKKOL Aksiyon sahnelerini kendi içinde Dramatize edebilen, çıtayı bir tık daha yükseltebilen iki başarılı oyuncu. “Emanet”i, siz sinema severlerin beğenisine sunuyor, gununfilmleri.com’ da Hd Film izlemenin kalitesiyle keyifli, iyi seyirler diliyoruz.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!