Uyumsuz Serisi izle

Uyumsuz Serisi izle etiketine ait haberler listeleniyor.

En iyi Bilim Kurgu Filmleri 2016

05 Ağu 2016
2016 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Yabancı Filmler
admin

Bilim kurgu filmleri denildiği zaman akla ilk gelen hiç kuşkusuz ki Amerikan sineması olmaktadır. Ülkemizde bilim kurgu türüne yönelik filmlerin çok sıklıkla ortaya koyulmadığı ve hatta bu konuda büyük bir eksiklik olduğu belirtilmesi gereken başlıklardan bir tanesidir. Amerikan sineması incelendiği zaman farklı evrenlerin ve hatta çift boyutların bile konu alındığı sinema filmlerinin ortaya koyulduğu bilinen noktalar arasında bulunmaktadır. Klasik aksiyon filmlerinden veya koru filmlerinden sıkılan kişilerin tercih etmesi gereken başlıca türlerden biri olan bilim kurgu filmleri kişileri bulundukları evrenden uzaklaştırmayı kelimenin tam manası ile harika bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bu film türü içerisinde görsel efektlerin nasıl kullanıldığı büyük bir önem arz etmektedir. Görsel efektlerin yetersiz kaldığı alanlarda filmin başarısı da net bir biçimde olumsuz yönde etkilenmektedir. Beğenilerek izlenen bilim kurgu filmleri arasında bulunan alt başlıklar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Yıldızlararası
  • Terminatör
  • Yerçekimi
  • Uyumsuz
  • Pandemik
  • Bilinmeze yolculuk

Yeni Bir Seri; Divergent

Bilim kurgu denildiği zaman ve on zamanlarda bulunan filmler değerlendirilmeye alındığı zaman ilk akla gelen seçenek Divergent bir diğer deyiş ile uyumsuz olmaktadır. Bu seride insanlığın kolonilere ayrıldığı ve her koloninin de farklı bir özelliği ve hikayesi olduğu varsayılmaktadır. Aslına bakılırsa son zamanlarda dünyanın kolonilere bölündüğünü anlatan birçok filmin ortaya çıktığını da fark etmek zor değildir. Bunlardan bir diğeri de Açlık Oyunlarıdır. Açlık Oyunları da aynı Uyumsuz gibi seri olarak vizyona girmiş ve seyircilerin beğenisine sunulmuştur. Divergent serisi kapsamında da aşk ile savaş iç içe geçmiş ve dünyadan uzaklaşmak için izleyicilere yeni bir kapı açılmıştır. Çok kısa bir süre içerisinde hem aksiyon dolu hem de klasik gerçeklikten uzaklaşmış bir film izlemek istiyorsanız Divergent serisi sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Hem ülkemizde hem de dünyada büyük bir ilgi ile izlenen ve devamı beklenen film olan Uyumsuz, seçilmiş bir kızı ve içerisinde bulunduğu zorlu koşullara rağmen nasıl eğitildiğini, nasıl aşık olduğunu anlatan film olarak tanımlanabilmektedir. Hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de aklınızda soru işaretleri bırakarak sizi harekete geçirecek olan bu film sinemaseverlerin beğenisine sunulmaktadır.

Günün Filmleri sitenizde Bilim Kurgu Filmlerinin en kalitelilerini izleyebileceksiniz. Sitemizde Yerli ve yabancı Bilim Kurgu filmleri yer alacak. 1080p gösterim kalitesi ile Günün Filmleri sitesi farkını yine ortaya koyacak. Film izleme adresiniz kısa sürede değişecek. Kalite ve güncel filmler arayanlar için gununfilmleri.com marka site olacak!