Yenilmezler izle

Yenilmezler izle etiketine ait haberler listeleniyor.

En iyi Aksiyon Filmleri 2016

03 Ağu 2016
Aksiyon Filmleri
admin

Romantik filmlerde çok çabuk sıkılan ve zamanını daha çok aksiyon dolu filmler ile değerlendirmek isteyen kişiler IMDB’nin en iyi aksiyon filmleri sayfasını ziyaret edebilirler. Bu başlık altında bulunan listede hem puanlara hem de izleyicilerin film hakkında yaptıkları yorumlara ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde film eleştirmenlerinin eserler hakkındaki görüşleri de büyük bir önem arz etmektedir. Bu görüşler ışığında hangi filmi izleyeceğinize daha kolay bir biçimde karar verebilirsiniz. Özellikle karar vermekte zorluk çeken kişiler için bu tür listeler hayat kurtarıcı olmaktadır. Örneğin aksiyon ile hangi öğenin birleştirilmesinden zevk aldığınızı hesaba katarak bir film seçimi yapılırsa çok daha eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bazı sinemaseverler aksiyon ile korku öğelerinin birleştirilmesinden hoşlanırken bazıları da aksiyon ve polisiye kurgunun iç içe geçmesini tercih etmektedir. Aksiyon filmleri her sene sinema literatürüne birçok yeni film ekleyen ve üretken bir sinema türü olan bir balıktır. Bu nedenle türün tutkunları sürekli olarak vizyonu takip etmelidir.

Son Zamanların En İyi Aksiyon Filmleri 

Aksiyon filmlerinden bir liste yapılması gerekirse olmazsa olmaz parçalar olarak listede yer alacak olan filmler şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Yenilmezler
  • Yüzüklerin Efendisi; Kralın Dönüşü
  • Yüzüklerin Efendisi; İki Kule
  • Yüzüklerin Efendisi; Yüzük Kardeşliği
  • Uyumsuz
  • Başlangıç

Türkçeye Başlangıç olarak çevrilen Inception filmi ile dünyanın gündemine oturan Leonardo Dicaprio sevenlerinin beklentilerini bir kere daha karşılıksız bırakmamıştır. Özellikle aksiyon ve bilim kurgu türünün iç içe geçmiş hallerinden haz alan kişilerin göz atması gereken filmlerden biri olan Başlangıç, sizi rüya kavramını aklınızda bir kere daha değerlendirmeye sevk edecektir. Uyku katmanları arasında geçişler yaparak farklı maceraların içerisine sürükleyen bu film ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 2010 senesinde vizyona girmiş olmasına üzerinden 6 sene geçmiş olmasına rağmen hala birçok kişi tarafından büyük bir ilgi ile izlenmektedir. Bu ilginin asıl sebebi ise filmi tekrar izledikçe fark edilen ve ortaya çıkan öğelerin olmasıdır. Aksiyon filmleri 2016 listesinde olmazsa olmaz parçalardan biri olan Inception sizi içerisine alan bir evren yaratacak ve bu dünyadan birkaç saatliğine de olsa kopmanızı sağlayacaktır.