Yerli Filmler

Yerli Filmler kategorisine ait haberler listeleniyor.

Emanet Filmi Vizyona Girdi!

12 Ağu 2016
2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Yerli Filmler
admin

Emanet Filmi çok büyük ses getirecek.. IMDb puanı 7.5 olan film vizyona girdi. Emanet 2016 izle filmi tam bir aksiyon filmi. Aksiyon – Suç severler için kaçınılmaz harika bir Polisiye film. Başrollerde; Tayanç AYAYDIN, Turgay AYDIN, Elena VİUNOVA, Koray ŞAHİNBAŞ, Çağla Naz KARGI, Kadir ÖZDAL yer alıyor.

Mirza (Tayanç AYAYDIN), bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışır. Sitede işlenen bir cinayetin tek görgü tanığı küçük kızdır. Mafya’nın, cinayetin tek görgü tanığı olan küçük kızı kaçırmasıyla Mirza Mafya ile soluksuz nefes kesen mücadeleye başlar. Polis ve Mafya, Mirza’yı her ne kadar ciddiyeye almasa da Mirza zamanla Mafya’nın içine sızarak Mafya’yı çökertirken olaylar gelişir. Mirza’nın, Mafya’yı çökertmesiyle beraber çözülen düğümler sonrası aslında herkesin göründüğü gibi olmadığını anlayan, olayların çarpıklığıyla beraber şaşkınlığını gizleyemeyen Mirza’nın bu durum karşısında ne yapacağı merak konusu..

2016 yılının iddialı Aksiyon Filmleri Polisiye filmlerinden biri olan “Emanet” siz sinema severlerin beğenisine sunulmak üzere Beyazperde’ye taşınıyor. Tayanç AYAYDIN, Turgay AYDIN gibi; Aksiyon, Polisiye – Suç sahnelerinin vazgeçilmez, başarılı, iddialı oyuncularından biri olmaları filmin de ne kadar iddialı olduğunu bir anlamda siz sinema severlere gösteriyor. Tayanç AYAYDIN, Aksiyon sahnelerinde izleyicinin aradığı o muntazan pozitif enerjiyi ve rolün hakkını izleyiciyle bağdaştırabilen başarılı bir oyuncu. Tayanç AYAYDIN ve İbrahim ÇELİKKOL Aksiyon sahnelerini kendi içinde Dramatize edebilen, çıtayı bir tık daha yükseltebilen iki başarılı oyuncu. “Emanet”i, siz sinema severlerin beğenisine sunuyor, gununfilmleri.com’ da Hd Film izlemenin kalitesiyle keyifli, iyi seyirler diliyoruz.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

En iyi Aşk Filmleri 2016

06 Ağu 2016
2016 Filmleri, Aşk Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler
admin

Siteniz Günün Filmleri’nde her gün kaliteli filmler yer almaya devam ediyor. Aşk Filmleri de en fazla önem verdiğimiz kategorilerden biri. Bu sezona gelinene kadar bir çok kaliteli aşk filmleri sahne aldı. Bunların içinden sizler için seçtiğimiz filmlere bakalım. Günün Filmleri sizler için daima kaliteyi tercih eder!

Duygusal bir anınızdaysanız ve bu anı romantik bir film ile perçinlemek istiyorsanız aşk filmleri sizin için harika bir seçim olacaktır. Özellikle son senelerde yapılmış olan Türk aşk filmleri hem ülkemizde hem de ülkemizin sineması ile yakından ilgilenen komşularımızda büyük bir beğeni toplamıştır. Aşk filmleri içerisinde seçim yaparken yabancı ve yerli olarak ikiye ayırdıktan sonra tercih yapmak sizin işinizi çok daha kolaylaştıracak noktalar arasında bulunmaktadır. Yabancı filmler genel olarak Amerikan ağırlıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat aşk filmlerinde çok iddialı bir sinema dalı olan Fransız filmlerine de gösterilen ilgiden söz etmek gerekmektedir. Bu film dalı genel olarak sanat ağırlıklı olduğu için Amerikan versiyonu kadar yoğun ilgi görmemektedir. Aşk filmleri konusunda eski Türk filmlerinin de hakkını yememek gerekmektedir.

Türk Aşk Filmleri

Son yıllarda büyük bir atılım yapan Türk sinemasının elinde bulunan en güçlü kozlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki aşk filmleridir. Son senelerde göze çarpan ve iddialı bir giriş ile vizyonda yerini alan filmler şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Başka dilde aşk
 • Issız adam
 • Aşk tesadüfleri sever
 • Bir varmış bir yokmuş
 • Fakat müzeyyen bu derin bir tutku
 • Delibal
 • Çalsın sazlar
 • İncir Reçeli
 • Su ve Ateş
 • Bir Küçük Eylül Meselesi

Yukarıda sıralanan filmler içerisinde her izleyen kişiyi derinden etkilemiş olan bir örnek varsa o da İncir Reçeli’dir. İncir Reçeli hem sağlık sorunlarına farkındalık oluşturmak açısından hem de aşkın ne denli derin yaşandığını hissettirmesi açısından Türk sinemasının övünülecek işlerinden birini ortaya koymuştur. AIDS hastası olan bir kadın ile kendini yaşamaktan uzaklaşmış bir sinema metin yazarının hikayesini anlatan bu film her yaştan kişinin izleyeceği türden olması sebebiyle daha da sevilmiş ve ilgi görmüştür. Hastalığın ne gibi etkilerinin olduğunu ve aşk ile hastalığın perçinlenmesini anlatan bu film ülkemizde izlenme rekorları kırmıştır. Filmin adı ise Duygu adındaki başrol kısın en sevdiği reçel olan incir reçelinden gelmektedir. Aşk filmleri içerisinde bu gibi önemli ikonik şeylere yer vermenin ne denli önemli olduğu bir kere daha ortaya çıkmaktadır.

Günün Filmleri sitesi 1080p kalite ile size en iyi aşk filmlerini sunmaya devam edecek. Sitemizi takip etmeye devam edin. Filmlerden ilk öne sizin haberiniz olsun!

En iyi Komedi Filmleri 2016

04 Ağu 2016
2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler, Yerli Filmler
admin

Yerli Komedi Filmleri

Yüzünüzde geniş bir gülümseme ile izleyeceğiniz bir tür arıyorsanız bu kesinlikle yerli komedi filmleri olmalıdır. Günlük dertlerinizden tasalarınızdan uzaklaşmanızı sağlayacak olan bu türler gününüzün kalan yarısının çok daha enerjik ve umut dolu geçmesini sağlayacaktır. Hem dünya sinemasında hem de yerli sinemada bu tür içerisinden birçok güzel örnek çıkmaktadır. Özellikle yerli sinemada verilen güzel örneklerin listesi dikkat çekmektedir. Listede bulunan filmler şunlardır;

 • Hükümet kadın
 • Eyvah eyvah
 • Recep İvedik
 • Osman Pazarlama
 • Çakallarla Dans
 • Çalgı Çengi
 • Ali Kundilli
 • Olur İnşallah

Bu komedi filmleri listesi içerisinden herhangi birini seçerek çok kısa bir süre içerisinde yüzünüze bir gülümseme yerleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yabancı Komedi Filmleri

Yabancı komedi filmleri ülkemizde de yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle seri biçiminde yayınlanmış ve zamanında birçok kişinin yüzünde tebessüm ile izlediği Polis Akademisi veya Mr. Bean gibi seçenekleri değerlendirerek siz de eğlenceli ve nostaljik bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Animasyon ile komedi filmleri son senelerde birbirleri ile en çok bir araya getirilen türler olarak anılmaktadır. Özellikle 2015 senesi içerisinde bu yeni karışımı yansıtan birçok film vizyona girmiştir. Ted bunlardan sadece bir tanesidir. Bir oyuncak ayıyken canlanan ve ana karakterimiz ile en yakın arkadaş olma şansını elde eden Ted film içerisinde maceradan maceraya koşmaktadır. Siz klasik türde bir yabancı komedi filmi izlemek istiyorsanız aşağıdaki listeye bir göz atabilirsiniz;

 • Mom’s Night Out
 • Hangover
 • Walk of Shame
 • Crazy Stupid Love
 • Raising Hope
 • Liar Liar Vampire

Yukarıda bulunan liste birçok farklı yönetmene ait olan filmlerden oluşmaktadır. Bunların dışında daha fazla sinema kalitesi ve daha güzel bir içerik talep eden kişiler hiç kuşkusuz ki Woody Allen filmlerine göz atmalıdır. Her daim en yüksek seviyede ve ince komedi zekasına hitap eden bir film çizgisi ortaya koymuş olan bu yönetmen zamansız filmler ortaya çıkarmaktadır. Macera ve aşkın komedi ile perçinlenmiş hali bu yönetmenin gözünde hayat bulmaktadır. Tüm filmlerini izlediğiniz zaman bile sonunu tahmin edemeyeceğiniz bir senaryo yapısına sahip olan Allen keşfedilmesi gereken bir sinema denizidir.

Günün Filmleri sitenizde Komedi Filmlerinin en kalitelilerini izleyebileceksiniz. Sitemizde Yerli ve yabancı komedi filmleri yer alacak. 1080p gösterim kalitesi ile Günün Filmleri sitesi farkını yine ortaya koyacak. Film izleme adresiniz kısa sürede değişecek. Kalite ve güncel filmler arayanlar için gununfilmleri.com marka site olacak!