Hakan: Muhafız / The Protector izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.8 IMDB Puanı 11,579 Görüntülenme

Hakan: Muhafız / The Protector izle

Hakan İstanbul'da sıradan bir hayatı varmış gibi görünür fakat aslında 15 milyonluk bu koca şehri, ölümsüzlerden koruyan bir muhafızdır. Ona verilen bu görev yüzünden tehdit altında olan İstanbul'u korumak zorundadır. Hakan ne kadar hazır olmasa da üstlendiği bu görevi yerine getirebilecek midir?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Hakan: Muhafız / The Protector izle İstabul'da geçen bir Netflix dizisi. Ülkemizde izlenme sayısı yükseldikçe yeni yatırım ve yapımlar gelmeye başlıyor. Bir çok yapımda ülkemizde sevilen ve başarıya ulaşan NetFlix bu sefer Türk halkına onların içinden olan bir kahraman sundu. Dizi tüm dünyada gösterileceği için, seçilen mekanlar İstanbul'u daha iyi tanıtma amacını da taşıyor. Tüm dünyada izlenen bir dizi, turizm açısından da önemli bir reklam aracı olabilir. Diziyi izlerken seçilen mekanları gördüğünüzde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  Çağatay Ulusoy

  Çağatay Ulusoy başarılı bir aktör. Dizide de bunu kanıtlar nitelikte bir performans sergilemiş zaten. Dizinin eksiklerini bile tartışan herkes Çağatay Ulusoy'un oyunculuğunu beğeniyor ve övüyor. Magazin gündemine daha farklı olaylar ile gelse de kendisi işinde başarı kazanmış bir oyuncu. Dizide de dikkat çeken başka oyuncu performansları da var. Türk dizi izleyicisinin pek alışık olmadığı senaryo da oyunculuklar gerçekten çok iyi. Senaryo da artık alışmamız gereken güzel kurgulardan. Tüm dünya bu şekildeki diziler ile eğleniyorken, bizim bundan mahrum kalmamız açıkcası üzücü bir durumdu. Hakan: Muhafız / The Protector izle ile bu durum artık yavaşça değişiyor gibi görünüyor.

  Muhafız Dizisi

  Tılsımlı bir hatıra tarafından gizemli güçler göz önüne alındığında, genç bir adam gölgeli kuvvetlerle savaşma ve geçmişinden bir gizemi çözme arayışına girer. Hakan İstanbul'da sıradan bir hayatı varmış gibi görünür fakat aslında 15 milyonluk bu koca şehri, ölümsüzlerden koruyan bir muhafızdır. Ona verilen bu görev yüzünden tehdit altında olan İstanbul'u korumak zorundadır. Hakan ne kadar hazır olmasa da üstlendiği bu görevi yerine getirebilecek midir?

  The Protector

  Günün Filmleri en güncel film ve dizileri izleyebileceğiniz alternatifiniz. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. 1080p HD film izleme seçeneği ile Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri ve dizileri en erken siz izleyin.

  Resimler

  "Hakan: Muhafız / The Protector izle" filmine ait 8 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?