Hayat Çizgisi Suriye izle TRT Filmi 2016
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (20)
Belli Değil IMDB Puanı 7 Yorum 36,686 Görüntülenme

Hayat Çizgisi Suriye izle TRT Filmi 2016

2016 TRT yapımı filmlerden biri de Hayat Çizgisi Suriye izle'dir. Yönetmenliğini Caner Erzincan'ın yaptığı filmde Ali Sürmeli, Selahattin Taşdöğen, Ümit Acar gibi isimler yer almaktadır. IMDB puanı henüz belli olmayan film oldukça yenidir.

Hayat Çizgisi Suriye filmi güncel konulardan oluşan bir filmdir. İstanbulda babasının hastanesinde doktor olarak çalışan Doğan, yurt dışında kaliteli bir eğitim almış ve uzman cerrahlar arasındadır. Gaziantep'te devlet adına önemli bir ameliyat için kendisi seçilir. Bu görevi seve seve kabul eden Doğan bir anda kendini Suriye'deki savaşın da içinde bulur. Savaşta yaralananların sürekli geldiği hastanede savaştan kaçan Ayşe ile tanışır ve aralarında aşk başlar. Bir çok konuyu iç içe işleyen başarılı bir film olarak duruyor. Gaziantep ve Hatay'da hayatın ne kadar zorlaştığını da filmden görebilirsiniz. Suriye'deki savaş ülkemizi de ciddi oranda etkilemektedir. Hayat Çizgisi Suriye 2016 izle filmi bizden geçer not aldı!

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Hayat Çizgisi Suriye

    Yorumlar (7)