İmkansız Olasılık 2016 izle TRT Filmleri
8.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.6 /10 (28)
7.5 IMDB Puanı 17 Yorum 43,795 Görüntülenme

İmkansız Olasılık 2016 izle TRT Filmleri

Tarık, Anadolu'dan İstanbul'a atanan bir matematik öğretmenidir. Okul zor bir okul ve mahalle istenmeyen olaylarla dolu. Tarik ilk günden itibaren kendini büyük bir mücadelede bulur.

2016 yapımı TRT filmlerine İmkansız Olasılık izle ile devam ediyoruz. Yönetmenliğini Murat Şenöy'ın yaptığı filmde Serkan Ercan, Yağız Atakan Savaş, Görkem Kasal, Müge Bayramoğlu, Cenan Adıgüzel gibi isimler yer almaktadır.

İmkansız Olasılık izle filminin konusuna kısaca bakalım.. Matematik öğretmeni olan Tarık, öğrencilik yıllarının geçtiği okula atanır. Eski okuluna dönen Tarık'ın anıları canlanır ve idealleri doğrultusunda burada okuyan öğrencilerin eğitim ve öğretimine kendini adar! Öğrencilere sadece matematik dersi vermeyen Tarık, öğrencileri bonzai ve diğer belalardan da kurtararak iyi birer birey olmasını sağlama adına mücadeleler verir. Bir öğretmenden fazlası olan Tarık'ın verdiği mücadeleyi anlatan kaliteli bir yapım. İmkansız Olasılık full izle filmi bizden geçer not alan yerli TRT filmleri arasında.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Imkansiz Olasilik

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2016

  Yorumlar (17)