Kaptan Amerika İç Savaş izle 2016 Kahramanların Savaşı
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.2 IMDB Puanı 1 Yorum 9,102 Görüntülenme


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Iron Man ve Captain America’nın yumruk yumruğa kavgalarını ele alan filmin bilim kurgu ve gerilim noktasında son derece müthiş bir baş yapıt olduğunu söylemek mümkün. Avengers takımının sahip olduğu süper güçlerin ve süper güçlü karakterlerin açığa çıkması sonucunda ortaya gelen karmaşıklığa çözüm bulmak amacıyla başlayan savaşları konu alan Kaptan Amerika iç savaş Türkçe Dublaj filminin gerçekten de bilim kurgu açısından içerisinde bulunduğumuz yıla damga vurduğunu söyleyebiliriz. Marvel ekibinin her filminde ayrı bir heyecanı görebilmek mümkün ancak farklı karakterlerin farklı süper güçlerin kapışmalarına sahne olan bu filmi ele alacak olursak müthiş bir işe imza attıkları görebiliriz. Spiderman gibi Ironman gibi Cap gibi farklı süper güçlü karakterlerin savaşlarının yanı sıra baktığımızda gerçektende son dönemde kullanılan en üst düzey grafiklerin ve sahne tarzlarının film içerisine hakim olması bu noktada ortaya müthiş bir projenin çıkması anlamına gelmiş diyebiliriz.

  Captain America Civil War 2016 izle filminin bu yıl içerisinde vizyona girmiş olan en üst düzey bilim kurgu filmi olmasının yanı sıra savaş sahnelerine fazlasıyla düşkün olan seyirci tipini de sinemaya çekiyor diyebiliriz. Eğer gerçekten de dijital dünyaya ilginiz varsa bu filmi kaçırmamanız gerekiyor. Serinin yeni filmi olan filmin IMDB puanına baktığımız zaman gerçekten de neyin ne denli ileri düzeyde olduğunu görebiliyoruz. 8.5 gibi üst düzey bir IMDB’ye sahip olan filmin bu noktada son derece etkileyici olduğunu görüyoruz.

  Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo kardeşlerin oturduğu Kaptan Amerika İç Savaş 2016 filminin başrollerinde Chris Evans, Robert Down, Scarlett Johanson, Sebastian Stan gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz. Macera severler ile beraber bilim kurgu severlerin beraber oldukları bir filmin iç içe olduğunu söyleyebileceğimiz yapıtın Amerikan işi olması da elbette tüm dünyada kabul edilebilirliğini son derece artırmıştır. Bu noktada sadece çocuk kitleye hitap ettiği konusundaki algı hatasını bir kez daha düzeltmek gerekiyor. Müthiş kurgusu olağanüstü senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile çocuklar dışında da her yaştan macera severe ayrı bir hava katacağını düşünüyoruz.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Captain America: Civil War

  Yayın Tarihi:

  06 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Joe Simon, Jack Kirby

  Yorumlar (1)