Karınca Çocuk 3 izle Antboy Türkçe Dublaj 2016
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 4,129 Görüntülenme

Karınca Çocuk 3 izle Antboy Türkçe Dublaj 2016

Senaryosunu Andres Olhom, Kennegth Bogh’un yazdıkları ve bir seri olarak tasarlanan ve serinin üçüncü filmi olan Karınca Çocuk 3 izle 2016 yılın çocuk kurgu filmlerinden en değerli olanı gibi görülüyor. Bir çocuğun gözünden olayları aktaran ve süper kahramanlar boyutunda önemli bir yere sahip olan her çocuğun ilgisini çekebilecek bir türde yansıtılan filmin Danimarka yapımı olması da özellikle film sektöründeki son dönemlerde yaşanan Amerika bazlı endekslenmişliği ortadan kaldırdığını görüyoruz


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Senaryosunu Andres Olhom, Kennegth Bogh’un yazdıkları ve bir seri olarak tasarlanan ve serinin üçüncü filmi olan Karınca Çocuk 3 izle 2016 yılın çocuk kurgu filmlerinden en değerli olanı gibi görülüyor. Bir çocuğun gözünden olayları aktaran ve süper kahramanlar boyutunda önemli bir yere sahip olan her çocuğun ilgisini çekebilecek bir türde yansıtılan filmin Danimarka yapımı olması da özellikle film sektöründeki son dönemlerde yaşanan Amerika bazlı endekslenmişliği ortadan kaldırdığını görüyoruz. Animasyon filmlerinde son dönemde Karınca Çocuk 3 Hd 2016 yılında serinin üçüncüsüne gelmekle esasında filmin ne denli kalite kokan bir yapıda olduğunu görebilmekle beraber farklı alanlardan farklı kültürlerden filmlerinden değerlerinin son dönemde anlaşıldığını görebiliyoruz.

  Yaşadığı kasabada kötü insanlarla ve bu insanların yaptıkları kötülükleri iyiliğe çevirmekle savaşan ve yine aynı zamanda yaşadığı şehirdeki suç ve suçlu oranlarını bitirmeyi başaran Karınca Çocuğun insanların mutluluklarını sağlamak adına modern bir Robin Hood örneği gösterdiğini söylemek mümkündür filmde. Bununla beraber Antboy yani Karınca Çocuk öyle bir zamanda insanların yardımlarına koşmuş ve öyle bir zaman dilimine denk gelmiştir ki bu noktada hiçbir çocuk ve şehirde yaşayan hiçbir insan süper bir kahramana ihtiyaç duymak zorunda kalmamıştır. Serinin ilk iki filminde insanların yardımlarına koşan karınca çocuk üçüncü film olan Antboy 3 Türkçe Dublaj izle 2016 yapımında bir süre filmin başında gelmemiştir ve onun yerine gelen bir başka süper kahraman onun karizmasını biraz olsun çizmiştir. Ancak insanlar yine de her şeye rağmen ona ihtiyaç duymaktadırlar ve tekrar Antboy’un yani karınca çocuğun geri gelmesini istemektedirler.

  Bu senaryo etrafında dönen filmin başrollerinin Amelie Kruse Jensen, Lerke Winther, Nicolas Bro, Samuel Tin Graf gibi isimler canlandırmaktadır. Yönetmenliğini son dönemde dünya sinemasına kazandırdığı bu seri ile adından sıkça söz ettiren Ask Hasselbalch’ın üstlendiği 2016 yapımı filmin IMDB puanı ise 6.8 olarak görünüyor. Daha çok çocuklara hitap eden süper kahramanlar tadında bir film olmasına karşın gerçekten de son derece iyi bir puan aldıklarını görebiliriz. Bu noktada yine farklı bir kültürden geliyor olması da önemli.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Antboy 3

  Yayın Tarihi:

  11 Şubat 2016

  Senaryo:

  Anders Ølholm, Anders Ølholm, Kenneth Bøgh Andersen

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?