Lokman İlyas 2016 izle TRT TV Filmi izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
Belli Değil IMDB Puanı 7,371 Görüntülenme

Lokman İlyas 2016 izle TRT TV Filmi izle

2016 yılı TRT Ev sineması yapımı filmlerinden Lokman İlyas izle filmi kaliteli filmlerden biri. Yönetmenliğini Enes Erbay'ın yaptığı filmde İsmail Hacıoğlu, Köksal Engür, Kemal Kuruçay, Deniz Özerman, Toprak Sağlam gibi oyuncular yer almaktadır.. Filmin IMDB puanı belli değil.

Lokman İlyas full izle filmi adından da belli.. Anadolu'nun bir köyünde lokman hekim olarak bilinen İlyas'ın hayat hikayesi.. Günümüzde artık paylaşımların kalktığı, karşılıksız yardımların bittiği dönemde İlyas'ın nasıl karşılıksız halka çare olduğunu gösteren bir film. Dünya'nın daha güzel ve yaşanabilir hale gelmesi için herkesin neler yapması gerektiğini gösteriyor. Empati yapmanın hayatı güzelleştireceğine dair bir film. Lokman İlyas TRT filmi izle bizden geçer not aldı!

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Lokman İlyas

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?