Magi 2016 izle 1080p Full
7.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.9 /10 (63)
7.1 IMDB Puanı 72 Yorum 171,894 Görüntülenme

Magi 2016 izle 1080p Full

Hasan Karacadağ’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği film olan Magi 2016 yılında vizyona girmiş bir sinema filmdir. Film bünyesinde hem Türk oyuncuları hem de Hollywood filmlerinden tanıdığımız oyuncuları içermektedir. Korku Filmleri türünde izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Taff Pictures üstlenmiştir. Filmin konusuna gelecek olursak; filmde Amerika’da yaşayan bir gazeteciyi canlandıran Olivia Watkins, kardeşi Marla tarafından bir gün aranır ve acil olarak gelmesi için Türkiye’ye çağrılır. Hemen İstanbul’a giden Olivia, İstanbul’a vardığı gece kötü bir süprizle karşılaşır. Kardeşi Marla hayatını kaybetmiştir. Bu olayın arkasındaki sır perdesini aralamayı amaçlayan Olivia esrarengiz olaylarla yüz yüze gelecektir. Gerilim dolu anlara tanıklık etmek istiyorsanız bu filmi kaçırmamalısınız.

TEKLİF HAKLARI NEDENİ İLE KALDIRILDI.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hasan Karacadağ’ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği film olan Magi 2016 yılında vizyona girmiş bir sinema filmdir. Fim bünyesinde hem Türk oyuncuları hem de Hollywood filmlerinden tanıdığımız oyuncuları içermektedir. Korku Filmleri türünde izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Taff Pictures üstlenmiştir. Filmin konusuna gelecek olursak; filmde Amerika’da yaşayan bir gazeteciyi canlandıran Olivia Watkins, kardeşi Marla tarafından bir gün aranır ve acil olarak gelmesi için Türkiye’ye çağrılır. Hemen İstanbul’a giden Olivia, İstanbul’a vardığı gece kötü bir süprizle karşılaşır. Kardeşi Marla hayatını kaybetmiştir. Bu olayın arkasındaki sır perdesini aralamayı amaçlayan Olivia esrarengiz olaylarla yüz yüze gelecektir. Gerilim dolu anlara tanıklık etmek istiyorsanız bu filmi kaçırmamalısınız.

  Filmde Amerikalı gazeteci rolüyle karşımıza çıkan Olivia Watkins karakterini Lucie Pohl canlandırmaktadır. Brianne Davis, ölen kızkardeş Marla Watkins’i canlandırırken ünlü oyuncu Mıchael Madsen de avukat Irlam karakteriyle karşımıza çıkmaktadır. Filmin Türkiye’deki dağıtımını Mars Dağıtım yapmaktadır. Filmin Beyazperde sitesinde aldığı puan 3.0 olarak bilinmektedir. Filmin dublajlı ve İngilizce altyazılı olarak versiyonları bulunmaktadır. Magi 2016 HD Full izle senesinde gösterilmeye başlamış korku filmlerinden biri olarak, Dabbe filmlerinden tanıdığımız  ünlü yönetmen Hasan Karacadağ imzasıyla sinema severlerin karşısına çıkmıştır. Filmin süresi 122 dakika sürmektedir. Filmde yer alan Türk oyuncular arasında Kenan Ece tanıdık bir sima olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin diğer oyuncuları arasında Stephen Baldwin ismi de ilgi çekicidir.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Magi

  Yayın Tarihi:

  29 Nisan 2016

  Senaryo:

  Hasan Karacadag

  Yorumlar (72)