Maigret Tuzak Labirenti 2016 izle Maigret Sets A Trap
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 2,530 Görüntülenme

Maigret Tuzak Labirenti 2016 izle Maigret Sets A Trap

Maigret Tuzak Labirenti HDTV 2016 filmleri arasındadır. Filmin kategorisine baktığımız zaman, dram, polisiye, gizem, suç öğelerini görmekteyiz. Filmin süresi seksen yedi dakika, tam vizyon tarihi de 28 Mart 2016’dır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Maigret Tuzak Labirenti 2016 filmleri arasındadır. Filmin kategorisine baktığımız zaman, dram, polisiye, gizem, suç öğelerini görmekteyiz. Filmin süresi seksen yedi dakika, tam vizyon tarihi de 28 Mart 2016’dır.

  Filmin konusuna baktığımız zaman; film 1955 yılında geçmektedir. Montmartre’da hava karardıktan hemen sonra bazı cinayetler işlenmektedir. Hiç kimse bu cinayetler konusunda fikir sahibi değildir. Cinayetlerin bazı özellikleri ve ortak noktaları vardır. En önemli ortak nokta ise, öldürülenlerin hepsinin kadın olması. Bu kadınların ortak noktası ise, saçlarının siyah olmasıdır. Dedektif Filmleri Maigret bu olayı aydınlatmak için görevlendirilir. Bu durumu çözmek isteyen dedektif, bir plan yapar ve cinayeti bu şekilde çözmeyi ümit eder. Ona eşlik eden kişi de bir polistir. Kadın polis Marthe Jusserard yem olarak kullanılır. Böylece kadın polis ile katile bir tuzak kurulmuş olur. Ancak katili yakalamak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Bu nedenle ortaya ciddi bir polisiye filmi çıkmıştır. Aynı zamanda bu polisiye film, bir dramayı da ortaya koymaktadır. Cinayetin çözülüp çözülmeyeceği, cinayet çözülecekse ortaya nasıl bir sonuç çıkacağı en başından itibaren izleyici için merak konusu. Bu da filmin izlenirliğini arttırıyor. Doyurucu oyunculukların olduğu filmde, dönem filmi özellikleri de yer aldığı için, bu gizemi çözmeye çalışırken kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz. Filmi izlerken, çok gerilere gidecek, filmin sonunu da yüksek ölçüde merak edeceksiniz.

  Maigret Tuzak Labirenti 2016 izle filminin oyuncu listesine baktığımız zaman; Rowan Atkinson, Shaun Dingwall, Leo Star bulunmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Ashley Pearce oturmaktadır. İngiltere yapımı olan film, özellikle merak öğesini sonuna kadar yaşamak isteyen film severler tarafından tercih edilebilir. Gizemli konuların çözümü dikkatinizi çekiyorsa, bu filmi izleyebilirsiniz. Filmin fragmanını değerlendirdiğimiz zaman, gerek oyunculuk, gerek gizem konusunda film doyurucudur. 1955 tarihinde geçen film, aynı zamanda dönem filmi olma özelliğini de taşımaktadır. Bu nedenle filmi aynı zamanda bu bakımdan da değerlendirmek gerekir. Filmin IMDB puanı 7.1 olarak geçer. Altyazılı ya da Türkçe dublajlı olarak filmi izleyebilirsiniz.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Maigret Sets a Trap

  Yayın Tarihi:

  28 Mart 2016

  Senaryo:

  Stewart Harcourt, Georges Simenon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?