Mektoub, My Love: Intermezzo 2019 İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
3.8 IMDB Puanı 2 Yorum 26,532 Görüntülenme

Mektoub, My Love: Intermezzo 2019 İzle

Mektoub, My Love: Canto Uno İzle’in devam filmi olan Mektoub, My Love: Intermezzo sizlerle..

Sınıf filminin uyarlandığı kitabın yazarı François Bégaudeau‘ın romanından uyarlanan film, yaz tatili boyunca Amin adında genç bir senaristi izliyor. Amin, tatilini geçirmek üzere Paris’ten güney sahillerindeki memleketi Sète’e döner ve barlarla plajlar arasında vaktini geçirmeye başlar.

Tam da Jasmine adında bir kadına âşık olmuşken, ilk filmini hayata geçirmesini sağlayacak bir yapımcıyla tanışır. Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı, yaz mevsiminin tüm sıcaklığını üzerinde taşıyan, yoğun, esprili, tekila ve 1990’lar pop müziğiyle dolu bir film..

Amin için yaz tatili bitmek üzeredir. Tatilin son günlerini Amin, kuzeninin eski sevgilisi Charlotte ile sohbet ederek ve fotoğraflarını çekerek geçiriyordur. Üstelik çocukluk arkadaşı Ophélie dahil olmak üzere, kimse görüştüklerini bilmiyordur.


Bu esnada Ophélie, Tony'ye hamiledir ve ikili ilişkilerini ciddileştirmeden bir sır olarak tutmak istiyordur. Ophélie ise bebeğe bakmak ile Paris'e, Amin'in yanına gitmek arasında sürekli gidip geliyordur. Tüm bunlar olurken Amin'in yazdığı senaryo bir yönetmenin ilgisini çekince, Amin, kız arkadaşlarıyla geçirdiği gündelik hayatı ile iş temposu arasında bir seçim yapmaya çalışır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mektoub, My Love: Intermezzo

  Yayın Tarihi:

  23 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Abdellatif Kechiche, Ghalia Lacroix

  Yorumlar (2)