Monster High The Great Scarrier Reef izle 2016
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
6.0 IMDB Puanı 4,935 Görüntülenme

Monster High The Great Scarrier Reef izle 2016

Monster High The  Great Scarrier Reef 2016 animasyon türünde bir filmdir. Filmi Monster High Derin Sulara Yolculuk olarak da görebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda William Lau bulunmaktadır. Filmin oyuncu listesinde Nina G. Bargiel, William Lau bulunmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Monster High The  Great Scarrier Reef 2016 animasyon türünde bir filmdir. Filmi Monster High Derin Sulara Yolculuk olarak da görebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda William Lau bulunmaktadır. Filmin oyuncu listesinde Nina G. Bargiel, William Lau bulunmaktadır.

  Canavarlar okulu kaldıkları yerden maceraya devam etmektedir. Kahramanlarımız devam filmi olan bu filmde, bu defa derin sularda yolculuklarına devam edecek. Bu defa görev denizin altında olacaktır. kahramanlarımız düşmanlarına karşı mücadele verecek. Bunu yaparken bu defa iş birliği de kuracaklar. Deniz kızları hikayeye dahil oluyor. Bu konuda deniz kızları ile birlikte düşmanlarına karşı gelecekler. Elbette hiç beklenmeyen bazı olaylar da yaşanmayacak değil. Bu animasyon filmini Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Animasyon Filmleri seviyorsanız eğer, bu filme bayılacaksınız. Üstelik farklı karakterler sizi filmin içine çekecek. Animasyon filmleri en az çocuklar kadar yetişkinlerin de dikkatini çekmektedir. Su altında yaşamı hiç bu kadar renkli ve keyifli görmediğinizden emin olabilirsiniz. Keyifli dakikalar için filmi ister alt yazılı, ister Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Filmde yine iyiler ve kötüler çatışmasını izleyeceksiniz. Bunu elbette animasyonun verdiği avantaj ile takip edeceksiniz. Filmin karakterleri özellikle çocuklar tarafından sevilerek takip edilmektedir. Siz de bu filmi izlerken kendinizi tamamen farklı bir dünyada hissedeceksiniz.

  Monster High The Great Scarrier Reef 2016 izle ile birbirinden farklı, acayip bir dünyanın kapısını aralayacaksınız. Monster high farkların bir arada yaşadığı bir okul. Bu okulda öğrenciler de, onların aldıkları derslerin de sıra dışı olduğunu göreceksiniz. Animasyon filmi de tamamen bu okulun fikirlerinden ortaya çıkmıştır. Filmin konusu çok standart görünebilir. Sonuçta yine bir iyiler kötüler savaşı vardır. Burada animasyon öğelerinin olması, karakterlerin çok yönlü olması, izleyicilerin animasyon filmini keyifle izlemesine neden olmaktadır. 2016 yılı animasyon filmlerinden olan Monster High, özellikle çocukların sevdiği animasyon filmleri arasında yer almaktadır. Animasyon severler filmi çok sevecek. Renkli ve eğlenceli bir film ile, dolu dolu bir saat elli beş dakika geçireceksiniz. Kendinizi kahramanların yerine koyacaksınız.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır. HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Monster High: Great Scarrier Reef

  Yayın Tarihi:

  11 Mart 2016

  Senaryo:

  Nina G. Bargiel

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?