Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Full izle 2016 Tek Parça izle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (56)
4.2 IMDB Puanı 31 Yorum 196,677 Görüntülenme

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 Full izle 2016 Tek Parça izle

2016 yapımı Oflu Hoca'nın Şifresi 2 filmi yine izleyenleri güldürdü.. Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın yaptığı filmde Çetin Altay yine başrolde! Filmde ayrıca Seymen Aydın, Mehtap Bayri, Nihan Büyükağaç, Ahmet Varlı, Başak Daşman, Ayşegül Günay, Eser Eyüboğlu, Köksal Engür gibi oyuncular da rol almaktadır. Film İMDB puanı olarak 4.2 aldı..

Oflu Hoca'nın Şifresi 2 Full izle filminde konu yine müteahhit İdris ile Oflu Hoca'nın çekişmesi.. Kulüp başkanlığını hocaya kaptıran İdris, takımın kötü gitmesini ve yeniden seçiminlerin olmasını istemektedir. Bunun için de bir çok yola başvurmaktadır. İşleri iyi gitmeyen İdris kızını zengin yere vererek kendini düze atmak ister. Ancak hocanın oğlu Kadir yavuklusunun durumunu öğrenince Nur'u kaçırmayı planlar. Kaçırma macerası bir sürprizle sona erer.. İdris'in halası gelmiştir ve bir darbede halasından gelir. Büyük mal varlığı ile İdris'in markajında olan hala, Oflu Hoca'nın babasına vurgundur.. Eski aşıkların yaşadığı komedi dolu anlar izleyiciyi en fazla güldürecek sahneler olacaktır. Oflu Hoca'nın Şifresi 2 izle filmi yerli komedi filmleri arasında bol küfürlü ancak güldürebilen filmlerden biridir. Bizden geçer not almıştır.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Oflu Hoca'nin Sifresi 2

  Yayın Tarihi:

  13 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Ugur Kandemir Arpaci, Zeynep Kaya

  Yorumlar (31)