Pinhan 2015 Full izle TRT Filmleri
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
Belli Değil IMDB Puanı 3 Yorum 11,784 Görüntülenme

Pinhan 2015 Full izle TRT Filmleri

2015 yapımı Pinhan filmi TRT TV Filmleri kuşağı için çekilmiş filmler arasındadır. IMDB puanı belli olmayan filmin yönetmenliğini Ömer Gökhan Erkut yapmaktadır. Polisiye, Gerilim ve Aksiyon kategorilerinde yer alan filmde Sarp Aydınoğlu, Murat Prosçiler, Esra İşgüzar, Kutay Köktürk, Yusuf Aytekin, Çiğdem Batur, Orhan Kılıç gibi isimler yer almaktadır.

Pinhan full izle filmi polisiye filmidir. Başarılı komiserlerin düzenlendiği operasyonları izleyeceksiniz. Çiğdem Batur ve Orhan Kılıç'ın başarılı oyunculukları ile aksiyon, macera hiç hız kesmeyecek. TRT Filmleri arasında farklı konusu ve çekim kalitesi ile dikkat çeken bir yapım. Polisiye - Suç filmlerini sevenler için izlenebilecek filmler arasında yer alıyor. Aksiyon ve macera sizi içine alacak. Pinhan 2015 izle filmi bizden geçer not aldı.

Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Pinhan

    Yorumlar (3)