Risen 2016 izle Risen Tek Part izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 2,317 Görüntülenme

Risen 2016 izle Risen Tek Part izle

Risen filmi 2016 yılında ABD tarafından yapılmış bir filmdir. Filmin türü çok çeşitlidir. Yani film aksiyon, dram, gizem, macera gibi türleri içeriğinde barındırır. Risen 2016 Full Hd izle filminin yönetmenliğini Kevin Reynolds yapmıştır. Ayrıca senaryoyu da yönetmen Kevin Reynolds ile Paul Aiello beraber yazmışlardır. Bu filmin yapımcıları Patrick Aiello ve Mickey Liddell’ dir. Risen FilmiTürkçe olarak Yeniden Diriliş anlamına gelmektedir. Başrollerde Tom Felton, Joseph Fiennes, Cliff Curtis, Maria Botto, Mish Boyko yer alır


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Risen filmi 2016 yılında ABD tarafından yapılmış bir filmdir. Filmin türü çok çeşitlidir. Yani film aksiyon, dram, gizem, macera gibi türleri içeriğinde barındırır. Risen 2016 Full Hd izle filminin yönetmenliğini Kevin Reynolds yapmıştır. Ayrıca senaryoyu da yönetmen Kevin Reynolds ile Paul Aiello beraber yazmışlardır. Bu filmin yapımcıları Patrick Aiello ve Mickey Liddell’ dir. Risen FilmiTürkçe olarak Yeniden Diriliş anlamına gelmektedir. Başrollerde Tom Felton, Joseph Fiennes, Cliff Curtis, Maria Botto, Mish Boyko yer alır.

  Filmin konusu, milattan sonra yıl 26 – 36. Meshi olduğunu söyleyen ve bunu iddia eden İsa’nın halkı isyana teşvik ettiği düşünülmektedir ve bu gerekçeden dolayı İsa’yı yargılamışlardır. O dönemde mahkeme başkanı Pontius Pilatus olmuştur. Ayrıca dönemin Yahudi eyalet valisi Pontius Pilatusdur.  Bu vali, güçlü Roma yüzbaşısı Clavius ile onun yardımcısı Lucius ‘ u çarmıha gerilen İsa’nın kayboluşundaki gizemini araştırmak için görevlendirmiştir. Hal arasında İsa’ya yükselen peygamber denilmekte ve bu peygamberin çarmığa gerildikten sonraki 40 gün içerisinde ortadan kaybolan bedeni insanlarda merak uyandırmaktadır Araştırmalarla Mesih ile alakalı yanlış söylentiler çürütülmekte ve bu kişiler Kudüs’te bir ayaklanma çıkmasını önlemek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır. Ayrıca bu gizemin araştırılması için görevlendirilen kişiler ( Clavius ile Lucius ) bulguları ve ip uçlarını bir araya getirerek sonuca ulaşmaya çalışırlar. Bu mucizevi sırrın heyecanını film içerisinde yaşama imkanı bulursunuz.

  Günün Filmleri her gün en güncel 5 filmi sizlere sunmak üzere kurulmuş bir sitedir. Sitemizde filmler genellikle 1080p kalitesinde yayınlanmaktadır.  1080p HD film izleme sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunan Günün Filmleri sitemizi takip edin, filmleri en erken siz izleyin!

  Diğer Adları:

  Risen

  Yayın Tarihi:

  19 Şubat 2016

  Senaryo:

  Kevin Reynolds, Paul Aiello, Paul Aiello

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?