Secret Things izle – Mahrem Şeyler erotik izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.0 IMDB Puanı 7,949 Görüntülenme

Secret Things izle – Mahrem Şeyler erotik izle

İki genç kadın kendilerini Paris'te hayatta kalma mücadelesi verirken bulurlar; striptizci Nathalie ve barmen saf Sandrine. Birlikte seksin kendi çıkarları ve zevkleri için kullanılabileceğini keşfederler. Her ikisi de büyük bir bankanın ofisinde pozisyonlar bulur; burada sıkılmış, yeterince uyarılmamış avlar kolay avlanır. Bankadaki birkaç yönetici katmanından geçerek yıkıcı ve kazançlı sonuçlar elde ettikten sonra, banka müdürünün filizi olan Christophe'a yaklaşırlar. Bilmedikleri şey, onun manipülatif bir röntgenci olduğu ve son iki sevgilisi onları reddettiğinde kendilerini ateşe verdiğidir. Birinci sınıf seks partilerinin uzmanı olarak, yalnızca kontrol ettiği herkesin iştahını tatmin etmek için yeni yeteneklerle ilgileniyor. Kızlar onda, tüm hilelerini bilen ve daha önce hiç yaşamadıkları kıskançlık ve coşku düzeyleriyle basit sınıf altı arkadaşlıklarına meydan okuyacak bir rakip bulmuşlardır. Hayatta kalacaklar mı?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İşyerinde cinsel politika, filmler için yeni bir şey değil. Sosyal hiciv için müthiş bir zemin olabilir. Ancak, Jean-Claude Brisseau'nun yakışıklı ama sığ GİZLİ ŞEYLER'indekinden daha kötü muamele gördüğünü nadiren gördüm.

  İki Fransız fıstık, Sandrine ve Nathalie, sırasıyla bir patronla seks yapmayı reddettikleri ve bu kararı savundukları için çalıştıkları bardan atılırlar. Kısa süre sonra birlikte yaşamaya başlarlar ve herkes gibi olmadıklarını kanıtlamak için kendileri de sonu gelmeyen bir dizi cinsel istismara girişirler. Halkın içinde becerebiliyorlarsa ve bundan paçayı sıyırabiliyorlarsa, neye cesaretleri yok? Her iki kadın da işsiz ve her ikisinin de sağlıklı cinsel iştahları var. Neden istediklerini elde etmek için sahip oldukları şeyi kullanmıyorlar -- bu durumda kurumsal merdiveni tırmanıyorlar? Mantıklı bir adım sanırım. Ancak, Sandrine yeni işinde seks işleri olmadan mükemmel bir şekilde yetkin görünüyor. Elbette, tüm erkekler onu istiyor ve onlara gülümsemek bile gerekmeden, terfi etme yolunda. Peki, erkekleri de manipüle etme ısrarı neden? Yani bar olayı dışında bir şekilde haksızlığa mı uğradılar? Bu kadınları harekete geçiren nedir?

  Film tam olarak bilmiyor ve bilmesi gerekiyor. Aksi takdirde, entelektüel olmanın yanı sıra gıdıklanmaktan başka görünürde bir sebep olmaksızın, farkedilemez bir düzende birbirine dizilmiş seks sahneleridir. Ancak, o da değil, gerçekten. Bir kere çok geveze ve pek bir anlam ifade etmiyor; lütfen biri bana bu filmde neden düğün olduğunu açıklasın. Dişi formunun ara sıra tüm ihtişamıyla sergilenmesi olmasaydı, GİZLİ ŞEYLER dayanılmaz olurdu. Sandrine ve Nathalie (çoğunlukla mastürbasyon türü) arasındaki aşırı hararetli bölümler enerjik ama gereksiz ve sol alandan çıkan EYES WIDE SHUT benzeri bir seks sahnesi var, görünürde hiçbir sebep olmadan iki dakika seks sahnesi olmadan geçti. . Sonra tekrar, bu film anlatı iflasına çok önce varıyor. Ve eğer yeterince uzun süre uyanık kalabilirsen, sonu saçmadır.

  GİZLİ ŞEYLER sanıldığı kadar küstah, ilginç veya karmaşık değil. Ondan nefret edecek enerjim yok, nefret etsem de boşa harcamazdım. Projektör, bitmek bilmeyen bir saat elli dakikalık çalışma süresi boyunca yaklaşık üç kez durdu; Keşke daha fazla dursaydı.

  Diğer Adları:

  Secret Things

  Yayın Tarihi:

  16 Ekim 2002

  Senaryo:

  Jean-Claude Brisseau

  Ödüller:

  2 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?